Ranking

Przenieś do rankingu szkół

Ranking indywidualny

# Zawodnik ODT ROZ SIL SRB AGA MIN POD XOR CHR CYF CZY ODW SUM Punkty Data zgłoszenia
1

Jakub Wasilewski

XIV LO im. Staszica w Warszawie

100 99 100 100 100 0 100 100 100 100 100 100 95 1194 2018-10-14 20:02:33
2

Marek Skiba

1 LO im. Staszica w Lublinie

100 100 100 100 100 40 100 100 20 100 85 100 100 1145 2018-10-14 23:24:43
3

Mikołaj Stępiński

Liceum nr 14 w Warszawie

100 82 100 100 100 0 100 100 100 100 100 100 20 1102 2018-10-14 16:29:51
4

Mieszko Grodzicki

VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

100 100 100 40 99 100 100 100 40 100 100 100 20 1099 2018-10-14 23:09:03
5

Tymoteusz Wiśniewski

XIV LO im. S. Staszica w Warszawie

90 100 100 100 - - 100 87 100 100 100 100 100 1077 2018-10-14 23:47:24
6

Tomasz Nowak

LO13 Szczecin

100 97 100 80 76 10 100 100 97 100 88 30 84 1062 2018-10-14 20:58:57
7

Patrycja Krzyna

I LO im. S. Staszica w Lublinie

100 100 100 100 100 - 100 100 20 100 91 100 20 1031 2018-10-14 23:08:37
8

Michał Staniewski

XIII LO w Szczecinie

100 96 100 100 85 10 100 100 91 100 100 30 5 1017 2018-10-14 21:09:15
9

Marcin Mordecki

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

100 30 100 100 100 0 100 100 40 100 100 100 20 990 2018-10-14 23:55:44
10

Adam Górkiewicz

XIV LO we Wrocławiu

100 92 100 80 100 - 100 100 0 100 74 100 20 966 2018-10-14 23:57:26
11

Mateusz Opala

XIV Liceum we Wrocławiu

100 100 100 100 100 10 100 100 0 100 100 0 20 930 2018-10-14 21:13:18
12

Jakub Bachurski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

100 100 100 100 94 0 100 0 20 100 91 100 20 925 2018-10-14 23:06:48
13

Krzysztof Boryczka

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

100 70 100 100 90 0 100 100 0 100 100 37 20 917 2018-10-14 23:45:58
14

Daniel Goc

V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

30 50 100 70 100 0 100 99 100 85 100 62 20 916 2018-10-14 15:48:26
15

Pawel Pawlowski

Liceum im. Jadwigi Krolowej w Lublinie

100 100 60 100 100 - 100 100 0 100 100 30 20 910 2018-10-14 23:21:19
16

Paweł Putra

I LO Białystok

90 0 100 100 85 0 100 100 - 100 100 - 98 873 2018-10-14 19:54:12
17

Jan Kwiatkowski

1 LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

100 97 100 50 100 - 100 100 - 100 92 - 20 859 2018-10-14 23:56:44
18

Janusz Partyka

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

100 90 100 100 70 0 100 - 0 100 87 100 5 852 2018-10-14 12:00:31
19

Jakub Zacharczuk

II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej

100 - 100 100 - 0 100 100 20 100 100 100 20 840 2018-10-14 23:13:17
20

Hubert Zięba

V LO Kraków

50 90 40 100 97 0 100 100 0 89 80 64 20 830 2018-10-14 23:59:35
21

Kamil Kotowicz

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Białymstoku

70 0 100 100 100 0 100 100 - 100 94 34 20 818 2018-10-13 19:44:01
22

Katzper Michno

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

20 100 100 100 70 0 100 100 0 100 100 - 20 810 2018-10-14 16:44:46
23

Mateusz Maslowski

III LO w Gdyni

50 - 100 100 100 0 100 60 40 10 100 100 35 795 2018-10-14 21:39:17
24

Michał Mgeładze

Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Gdyni

40 - 100 80 30 0 100 100 0 100 100 100 20 770 2018-10-14 22:46:14
25

Joanna Wojciechowska

XIV LO im. S. Staszica w Warszawie

70 91 100 100 59 - 100 100 - 0 96 - 20 736 2018-10-14 23:43:07
26

Michał Grzymek

Liceum nr 14 we Wrocławiu

72 59 60 50 10 0 100 100 40 100 100 - 20 711 2018-10-14 23:56:25
27

Marcin Szmagara

1LO Legnica

30 64 100 100 10 - 100 - 40 100 85 56 20 705 2018-10-14 23:53:46
28

Michał Traczyk

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

100 10 100 50 - 0 100 100 0 100 100 20 20 700 2018-10-14 20:54:25
29

Jan Wańkowicz

1 LO Legnica

100 0 100 100 10 - 100 0 20 100 85 61 20 696 2018-10-14 22:48:49
30

Kacper Solecki

LO nr XIV we Wocławiu

30 53 60 100 48 0 100 100 0 0 82 86 20 679 2018-10-14 23:56:29
31

Michał Leszczyński

II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

100 - 100 82 - - 100 85 20 100 53 - 20 660 2018-10-14 23:35:12
32

Jan Klimczak

I Liceum Ogólnokształcące imienia Stanisława Staszica w Lublinie

50 - 100 80 - - 100 100 - 100 100 - - 630 2018-10-14 21:31:21
33

Mateusz Pach

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

0 70 50 30 30 - 100 100 - 100 100 30 20 630 2018-10-14 22:23:34
34

Antoni Długosz

Oddziały gimnazjalne w Liceum nr 42 w Krakowie

100 - 60 80 79 0 100 - - 100 88 - 20 627 2018-10-14 21:48:45
35

Juliusz Karpowicz

III LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej

80 20 100 100 - - 100 - - 100 100 - 20 620 2018-10-13 20:32:23
36

Iwo PileckiSilva

Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

27 30 100 100 10 10 100 100 - - 10 100 20 607 2018-10-14 12:45:44
37

Jakub Panasiuk

ILO Białystok

0 - 50 80 30 0 100 100 - 89 89 32 - 570 2018-10-14 23:55:08
38

Mateusz Kisiel

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsko-Biała

100 - 100 0 - 0 100 100 - 100 30 - 20 550 2018-10-14 21:42:11
39

Jakub Podolak

V LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

80 - 100 40 - 0 100 100 - 10 83 - 5 518 2018-10-14 23:19:51
40

Krzysztof Bartoszek

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

100 71 100 80 50 - 100 - - - 10 - 5 516 2018-10-14 18:04:35
41

Michał Opala

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 we Wrocławiu

10 - 100 - - - 100 100 - 100 100 - 5 515 2018-10-14 11:46:09
42

Jakub Zarzycki

III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

10 - 40 - 50 0 100 100 - 100 94 0 20 514 2018-10-14 21:04:15
43

Łukasz Grządko

100 - 100 60 - 0 100 30 - - 97 - 20 507 2018-10-14 14:01:30
44

Franciszek Malinka

LOXIV Wrocław

0 95 60 50 - - 100 100 - - 96 - - 501 2018-10-13 12:06:20
45

Mateusz Cegiełka

XIV LO im. Stanisława Staszica

100 95 100 100 - - 100 - - - - - - 495 2018-10-11 21:26:35
46

Mateusz Ładysz

1 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

58 0 60 - - 0 100 100 - 100 50 - 20 488 2018-10-14 21:29:47
47

Jakub Siuta

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

38 - 100 0 50 - 100 100 - 83 0 - - 471 2018-10-14 23:58:59
48

Jędrzej Dudzicz

I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

60 - 100 60 - 0 100 - - 100 30 - 20 470 2018-10-14 18:05:17
49

Franciszek Biel

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

87 60 20 100 - - 100 - 0 100 - - - 467 2018-10-14 23:33:04
50

Aleksandra Andrasz

Liceum Nr 14 we Wrocławiu

100 - 50 90 - - 100 100 - 20 - - 5 465 2018-10-14 21:13:34
51

Piotr Ulanowski

III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

30 - 40 - - 0 100 100 - 100 82 - 5 457 2018-10-14 18:46:23
52

Jędrzej Olkowski

olkowski.jedrzej@gmail.com

0 80 100 - - - 100 50 - - 100 - - 430 2018-10-14 16:36:06
53

Paweł Sarzyński

I Liceum Ogólnoksztalcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

70 79 100 80 - 0 100 - - - - - - 429 2018-10-09 16:20:51
54

Krzysztof Olejniczak

LO3 we Wrocławiu

60 0 100 80 - 0 100 81 - - - - - 421 2018-10-11 20:57:13
55

Karolina Drabik

VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

59 - 100 100 - - 100 - - 20 30 - - 409 2018-10-14 19:39:18
56

Przemysław Pietrzak

III LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

100 - 100 0 - 0 100 - 20 - 26 42 20 408 2018-10-14 11:44:30
57

Mikołaj Woliński

III LO w Gdyni

100 - 100 - - - 100 99 - - - - - 399 2018-10-11 22:47:38
58

Adam Ciężkowski

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

20 - 100 - - 0 100 57 - 89 30 - - 396 2018-10-14 23:46:06
59

Adam Szeruda

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

0 10 50 20 - 0 100 100 - 100 11 0 - 391 2018-10-14 20:55:33
60

Mikołaj Poliński

Liceum nr 3 we Wrocławiu

80 10 100 100 - 0 100 - - - - - - 390 2018-10-10 21:38:52
61

Piotr Blinowski

I LO im.Stanisława Staszica w Lublinie

20 - 100 70 - 0 100 - - - 100 - - 390 2018-10-14 21:41:00
62

Dawid Jamka

- - - - - - - - 100 100 85 - 100 385 2018-10-14 19:04:50
63

Jan Wojtach

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

30 - 100 80 - 0 100 - 0 40 10 - 20 380 2018-10-14 17:14:41
64

Maciej Kopeć

Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

57 0 90 50 - 0 100 50 - 10 16 - 5 378 2018-10-14 20:45:21
65

Łukasz Orawiec

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

80 74 100 - - - 100 0 - 20 0 - - 374 2018-10-14 23:19:12
66

Jakub Budrewicz

I LO im. Stanislawa Staszica w Lublinie

80 - 100 90 - - 100 - - - - - - 370 2018-10-09 12:47:30
67

Marcin Martowicz

LO 13

0 - 100 70 - - 100 100 - - - - - 370 2018-10-10 20:15:56
68

Tomasz Mazur

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

40 40 100 - - 0 100 - - 30 30 10 20 370 2018-10-14 19:53:27
69

Michał Wronka

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

- - 40 - - - 100 90 20 100 20 0 - 370 2018-10-14 22:13:51
70

Bartosz Smolarczyk

VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

100 0 100 - - - 100 - - - 65 - - 365 2018-10-14 23:18:54
71

Jan Strzeszyński

Oddziały gimnazjalne w XIV LO im. Stanisława Staszica

80 - 100 40 - 0 100 - - 40 - - - 360 2018-10-14 19:47:18
72

Rafał Pyzik

III LO w Tarnowie

49 - 100 60 - 0 100 - - - 25 - - 334 2018-10-12 21:39:14
73

Piotr Maksymiuk

Gimnazjum nr 3 w Świdniku

49 - 100 50 - 0 100 - - - 34 - - 333 2018-10-14 23:09:27
74

Piotr Aksamit

V LO Kraków

30 - 100 - - - 100 100 - - - - - 330 2018-10-11 22:46:42
75

Jacek Ankowski

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

30 0 100 60 0 0 100 20 - 10 10 - 0 330 2018-10-14 21:20:01
76

Julian Leśniak

Liceum nr 5 w Krakowie

100 - 100 - - - 100 - - - 27 - - 327 2018-10-14 19:41:25
77

Justyna Jaworska

XIII LO w Szczecinie

100 - 100 - - - - 100 - - - - - 300 2018-10-09 10:27:43
78

Krzysztof Druciarek

XIII LO w Szczecinie

100 - 100 - - 0 100 - - - - - - 300 2018-10-10 02:55:36
79

Bartosz Głowacki

LO 14 wrocław

40 - 30 100 - - 100 - - - 30 - - 300 2018-10-14 22:24:21
80

Adam Cichy

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

90 - 60 50 - - - - - - - - 99 299 2018-10-14 23:52:30
81

Marcel Szelwiga

Liceum nr 14 we Wrocławiu

50 - 100 - - - 100 10 - - 10 - 20 290 2018-10-13 19:07:29
82

Mateusz Malinowski

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

40 10 100 - - 0 80 - - 40 20 0 - 290 2018-10-14 19:19:11
83

Antoni Śmidoda

Liceum Ogólnokształcące nr 14 we Wrocławiu

80 - 100 - - 0 100 - - - - - - 280 2018-10-10 20:33:37
84

Kacper Szczepański

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

30 40 100 100 - - - - 0 - - - - 270 2018-10-14 13:29:19
85

Hubert Grochowski

I LO w Białymstoku

49 - 100 - - - 100 - - 20 - - - 269 2018-10-14 21:21:57
86

Przemysław Rozwałka

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

90 - 100 77 - - - - - - - - - 267 2018-10-08 20:04:35
87

Filip Szczepański

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

0 - 60 - - 0 100 - - 100 - 0 5 265 2018-10-14 23:06:16
88

Szymon Dyszewski

I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

50 - 100 - - - 80 - - 20 12 - - 262 2018-10-14 23:27:52
89

Paweł Łacek

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

50 - 100 - - - 80 - - - 30 - - 260 2018-10-12 00:46:06
90

Filip Konieczny

III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

30 - 100 10 - - 100 - - - - - - 240 2018-10-09 09:36:36
91

Mateusz Krajewski

XIV LO we Wrocławiu

40 - 100 - - 0 100 - - - - - - 240 2018-10-10 23:46:57
92

Mateusz Sawicki

SP221 im. Barbary Czarnowskiej w Warszawie

- 0 100 30 - 0 100 - - - 10 - - 240 2018-10-14 18:54:35
93

Kajetan Lewandowski

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

0 - 100 - - - 100 - - 40 - - - 240 2018-10-14 23:56:45
94

Kacper Harasimowicz

3. Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni

50 20 100 60 - - - - - - - - - 230 2018-10-08 21:52:19
95

Arkadiusz Czarkowski

Liceum nr 3 w Gdyni

100 0 100 30 - - - - - - - - - 230 2018-10-08 22:15:33
96

Mikołaj Bulge

XIV LO im. S. Staszica w Warszawie

60 - 100 70 - - - - - - - - - 230 2018-10-08 22:19:44
97

Wojciech Nikiel

IX LO Norwid Częstochowa

30 - 100 - - - 100 - - - - - - 230 2018-10-09 19:05:56
98

Jakub Kopystiański

XIV LO Wrocław

20 - 100 0 - 0 100 - 0 - 10 - - 230 2018-10-14 09:32:05
99

Bartłomiej Czarkowski

Gimnazjum nr 24 w Gdyni

50 - 50 - - - 100 - - - 29 - - 229 2018-10-12 16:59:19
100

Kacper Omieliańczyk

Szkoła Podstawowa nr 53 w Białymstoku

- 0 100 - - 0 100 - - - 29 - - 229 2018-10-14 19:57:10
101

Paweł Magnuszewski

2 Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

0 - 100 - - 0 100 - - 10 15 0 - 225 2018-10-14 23:49:08
102

Denis Kurek

III LO ogólnokrztałcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

20 - 100 - - 0 100 - - - - - - 220 2018-10-09 19:57:30
103

Mateusz Scharmach

III LO w Gdyni

20 - 100 - - - 100 - - - - - - 220 2018-10-10 07:56:14
104

Grzegorz Szumigaj

Liceum nr 1 w Lublinie

20 - 60 40 - - 100 - - - - - - 220 2018-10-10 08:55:07
105

Patryk Stępień

IX LO w Częstochowie

20 - 100 - - 0 100 - - - - - - 220 2018-10-11 21:05:45
106

Kamil Tasarz

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

0 0 100 0 - 0 100 0 - 10 10 0 - 220 2018-10-14 18:24:38
107

Andrzej Jabłoński

Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

90 0 100 27 - - - - - - - - - 217 2018-10-08 20:34:27
108

Dominik Marszałek

IX LO Częstochowa

0 - 100 - - - 100 - - - 13 - - 213 2018-10-13 00:24:32
109

Jakub Kaczmarek

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

80 0 100 30 - - - - - - - - - 210 2018-10-08 23:14:21
110

Kamil Jakoniuk

IILO Białystok

10 - 100 - - - 100 - - - - - - 210 2018-10-09 21:45:21
111

Tytus Grodzicki

XIV LO

0 - 100 - - - 100 - - 10 - - - 210 2018-10-13 19:05:06
112

Dominik Wawszczak

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

100 - 100 - - - - - - - - - - 200 2018-10-07 22:08:34
113

Wiktor Kuchta

Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu

0 - 100 100 - - - - - - - - - 200 2018-10-08 09:42:00
114

Bartek Chmielewski

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-09 16:28:03
115

Konrad Obernikowicz

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-10 08:19:41
116

Filip Sówka

IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-10 13:42:14
117

Wojciech Paupa

III LO w Gdyni

- - - - - - 100 100 - - - - - 200 2018-10-10 15:44:17
118

Rafał NiedziółkaDomański

Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-10 21:09:12
119

Piotr Jakimiuk

Liceum nr 2 w Białymstoku

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-10 22:13:44
120

Alicja Kluczek

XIV Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Warszawie

50 - 50 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-10 22:18:11
121

Bartosz Pytlak

Liceum Ogólnokształcące nr XIV we Wrocławiu

0 - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-10 23:33:27
122

Dawid Baran

I LO w Lublinie

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 12:51:00
123

Zuza Konopek

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 14:19:37
124

Piotr Puchała

IX LO im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 16:50:25
125

Filip Gieracki

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

0 - 100 - - 0 100 - - - - - - 200 2018-10-11 17:20:21
126

Jakub Pawlina

III LO Tarnów

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 18:54:33
127

Adam Morawski

liceum ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

90 - 100 - - 10 - - - - - - - 200 2018-10-11 19:01:51
128

Karol Kasperek

1 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 100 - 0 - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 19:44:01
129

Anna Karykowska

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 20:11:47
130

Bartosz Szachniewicz

Lo 3 Wrocław

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 20:45:06
131

Grzegorz Chrostek

Liceum Ogólnokształcące nr V w Krakowie

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 21:03:51
132

Michał Szmit

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 21:45:30
133

Franciszek Witt

Gimnazjum nr 24 w Gdyni

0 - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 21:57:25
134

Piotr Stokłosa

1 Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

0 - 100 - - 0 100 - - - - - - 200 2018-10-11 22:08:18
135

Wojciech Janota

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

- - 100 - - - 100 - - - - - - 200 2018-10-11 22:22:25
136

Jakub Domański

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

- - - - - - 100 100 - - - - - 200 2018-10-11 22:36:05
137

Damian Denc

Liceum nr 3 w Gdyni

- - 100 - - - 100 0 - - - - 0 200 2018-10-12 10:13:19
138

Michał Racinowski

Gimnazjum nr 24 w Gdyni

20 - 70 - - 0 100 0 - - 10 - - 200 2018-10-14 15:46:40
139

Marcelina Oset

IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie

- - 100 - - - 100 - - 0 - - - 200 2018-10-14 22:31:42
140

Mateusz Gieroba

Liceum Ogólnokształcące nr XIV we Wrocławiu

0 - 100 - - - 100 - - 0 - - - 200 2018-10-14 23:58:48
141

Michal Fica

Liceum nr 14 Wrocław

90 - 100 - - - - - - - - - - 190 2018-10-08 22:00:29
142

Barbara Moczulska

1lo w Legnicy

- - 90 - - - 100 - - - - - - 190 2018-10-11 21:34:12
143

Szymon Rusiecki

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

- - 60 - - - 100 - - - 30 - - 190 2018-10-12 13:58:45
144

Aleksander Uniatowicz

1 LO Legnica

60 - 100 - - - - - - - 30 - - 190 2018-10-14 19:27:20
145

Paweł Kozłowski

Społeczne Gimnazjum nr 8 w Białymstoku

- - 60 - - - 100 - - - 30 - - 190 2018-10-14 23:20:20
146

Maciej Kijowski

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

30 - 57 - - - 100 - - 0 - - - 187 2018-10-12 22:36:19
147

Maksymilian Grochowski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

20 - 100 60 - - - - - - - - - 180 2018-10-07 14:08:15
148

Michał Siwiec

LO XIV Wrocław

0 - 80 - - 0 100 - - - - - - 180 2018-10-10 23:52:45
149

Igor Dudkiewicz

Liceum nr 14 we Wrocławiu

0 10 40 30 - - 100 - - - - - - 180 2018-10-11 08:26:19
150

Antoni Koszowski

Liceum Akademickie w Toruniu

- - 100 - - - 80 - - - - - - 180 2018-10-11 23:05:26
151

Zuzanna Ossowska

Gimnazjum nr 24 w Gdyni

0 - 60 - - - 100 - - 10 10 - - 180 2018-10-14 16:11:19
152

Bartłomiej Cieślar

XIV LO im.Stanisława Staszica w Warszawie

10 17 50 100 - - - - - - - - - 177 2018-10-08 17:52:12
153

Aleksander Sabak

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie

70 0 100 - - - - - - - - - - 170 2018-10-08 10:08:38
154

Grzegorz Makowski

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

20 - 50 - - - 100 - - - - - - 170 2018-10-11 18:25:14
155

Aleksandra Krakowiak

Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Radomiu

20 - 50 - - 0 100 - - - - - - 170 2018-10-11 19:08:42
156

Piotr Mańkowski

XIV LO Wrocław

0 - 60 - - - 100 - - - 10 - - 170 2018-10-14 22:11:55
157

Jakub Bedełek

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

64 - 100 - - - - - - - - - - 164 2018-10-08 23:16:08
158

Tomasz Adamczyk

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Lublinie

100 - 60 - - - - - - - - - - 160 2018-10-06 14:41:40
159

Dawid Woźny

III LO w Gdyni

- - 60 - - - 100 - - - - - - 160 2018-10-10 11:51:12
160

Paweł Kroll

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

0 - 60 - - - 100 - - - - - - 160 2018-10-10 11:51:40
161

Gniewomir Gaudyn

1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy

0 - 60 - - - 100 - - - - - - 160 2018-10-10 23:55:03
162

Aleksandra Gajda

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 60 - - - 100 - - - - - - 160 2018-10-11 16:17:09
163

Justyna Palikowska

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

0 - 60 - - - 100 - - - - - - 160 2018-10-11 18:08:42
164

Mateusz Gil

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 50 - - - 100 - - - 10 - - 160 2018-10-14 00:21:47
165

Katarzyna Mielnik

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 57 - - - 100 - - - - - - 157 2018-10-10 16:25:51
166

Zuzanna Olszówka

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 56 - - - 100 - - - - - - 156 2018-10-09 17:45:25
167

Pawel Narkiewicz

LO 3 w Gdyni

- - 56 - - - 100 - - - - - - 156 2018-10-10 11:44:13
168

Patryk Kożuch

Publiczne Salezjańskie Liceum w Krakowie

0 0 40 - - - 100 - - - 15 - - 155 2018-10-14 21:12:32
169

Michał Horodecki

V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

0 - 50 - - - 100 - - - - - - 150 2018-10-09 00:23:25
170

Andrzej Stalke

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

- - 50 - - - 100 - - - - - - 150 2018-10-10 18:36:37
171

Dominik Komła

ILO BIAŁYSTOK

- - 50 - - - 100 - - - - - - 150 2018-10-10 19:45:39
172

Magdalena Słonińska

LO nr XIV we Wrocławiu

- - 50 - - - 100 - - - - - - 150 2018-10-11 15:00:38
173

Jan Pułtorak

Ogólnokształcące Liceum nr 2 w Opolu

- - 50 - - - 100 - - - - - - 150 2018-10-11 17:57:14
174

Marek Zarzycki

III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

- - 50 - - - 100 - - - - - - 150 2018-10-11 20:31:20
175

Jakub Popiel

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - 50 - - - 100 - - - - - - 150 2018-10-11 22:21:47
176

Krzysztof Borowski

I LO im. Stanisława Staszica w lublinie

0 - 50 - - 0 100 - - - - - - 150 2018-10-11 23:26:58
177

Michał Krosny

Liceum ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

49 - 100 - - - - - - - - - - 149 2018-10-08 23:29:30
178

Maksymilian Kuc

II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu

- - 10 - - - 100 - - 0 30 0 5 145 2018-10-13 22:21:42
179

Łukasz Orlikowski

III LO Gdynia

0 - 60 80 - - - - - - - - - 140 2018-10-08 13:13:14
180

Mateusz Biłyk

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

0 - 70 70 - - - - - - - - - 140 2018-10-08 17:34:49
181

Konrad Reszczyk

40 - 100 - - - - - - - - - - 140 2018-10-08 23:55:47
182

Izabella Koziol

LO XIV

0 - 40 - - - 100 - - - - - - 140 2018-10-10 13:53:17
183

Łukasz Blachnicki

IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie

30 - 10 - - - 100 - - - - - - 140 2018-10-11 07:40:44
184

Jakub Rożek

3 lo gdynia

- - 40 - - - 100 0 - - - - - 140 2018-10-11 21:44:54
185

Tytus Walężak

Gimnazjum nr 24 w Gdyni

40 - 50 - - - 40 - - 0 - - 5 135 2018-10-14 15:07:07
186

Maksymilian Knust

Liceum nr 14 w Warszawie

30 - 100 - - - - - - - - - - 130 2018-10-08 19:31:26
187

Tymon Cichocki

Gimnazjum nr 24 w Gdyni

- - 50 - - - 80 - - - - - - 130 2018-10-10 08:04:05
188

Monika Zarudzka

3 Liceum Ogólnokształcące

- - 30 - - - 100 - - - - - - 130 2018-10-10 09:18:01
189

Kacper Żurek

I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku

- - 10 - - - 100 - - 10 10 - - 130 2018-10-14 21:47:45
190

Piotr Prabucki

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

30 - 60 - - - - - - 20 16 - - 126 2018-10-14 21:30:33
191

Jonasz Aleszkiewicz

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

20 - 100 - - - - - - - - - - 120 2018-10-07 16:02:43
192

Zuzanna Kiczak

Liceum Ogólnokształcące nr 14 we Wrocławiu

20 - 100 - - - - - - - - - - 120 2018-10-08 20:34:09
193

Łukasz Szarejko

II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

0 - 10 - - - 100 0 - - 10 - - 120 2018-10-12 11:22:29
194

Grzegorz Szymanek

Bednarska Szkoła Realna

0 0 10 0 - - 100 - - - 10 - - 120 2018-10-13 12:37:15
195

Bartosz Niciak

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli

- - 10 - - - 100 - - - 10 - - 120 2018-10-14 17:49:07
196

Przemysław Dominikowski

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

19 - 100 0 - - - - - - - - - 119 2018-10-08 21:10:21
197

Antoni Wiśniewski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

50 - 60 - - - - - - - - - - 110 2018-10-08 17:56:41
198

Marcin Wojnarowski

Bednarska Szkola Realna

0 10 100 - - - - - - - - - - 110 2018-10-08 18:56:15
199

Jakub Gromiński

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

10 - 100 - - - - - - - - - - 110 2018-10-08 23:46:56
200

Łukasz Leszko

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie

0 - 10 - - - 100 - - - - - - 110 2018-10-09 18:47:40
201

Dominika Ziółkiewicz

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 10 - - - 100 - - - - - - 110 2018-10-09 20:55:18
202

Grzegorz Suwaj

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Beligijskiej

- - 10 - - - 100 - - - - - - 110 2018-10-09 22:52:22
203

Maurycy Borkowski

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

50 - 0 - - - 60 - - - - - - 110 2018-10-11 13:52:49
204

Kamil Woźniak

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - 10 - - - 100 - - - - - - 110 2018-10-11 18:37:36
205

Szymon Janaczek

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

- - 10 - - - 100 - - - - - - 110 2018-10-11 19:19:26
206

Jakub Winter

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

- - - - - 0 100 - - - 10 - - 110 2018-10-13 13:16:00
207

Piotr Pelc

1 LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

0 - 10 - - - 100 - - - 0 - - 110 2018-10-14 22:18:17
208

Mikołaj Rygałło

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - 10 - - - 100 - - - 0 - - 110 2018-10-14 23:59:48
209

Krzysztof Łukasiewicz

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-06 14:53:10
210

Mateusz Bagieński

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-06 15:37:17
211

Ksawery Kukliński

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-06 16:25:19
212

Jan Strzeszyński

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-06 18:22:41
213

Beata Popko

ZSEL Lublin

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-06 19:34:52
214

Jakub Jakubowski

Gimnazjum i Liceum Akademickie

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-06 21:16:44
215

Mateusz Burdyna

2 Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Boleslawcu

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-06 23:06:15
216

Kamil Kurowski

Zespół Szkół w Ropczycach

0 - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-07 11:35:22
217

Aleksander Pogoda

1 Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-07 20:32:54
218

Mikołaj Kornaś

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-07 20:40:29
219

Dominik Chmura

Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Tarnowie

0 - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-07 22:28:27
220

Błażej Kubicki

V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-07 22:32:41
221

Dawid Krutul

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

0 - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 00:41:22
222

Maurycy Piecha

V LO w Bielsku-Białej

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 12:26:29
223

Dawid Kożykowski

Liceum nr III w Gdyni

0 - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 12:38:28
224

Aleksandra Dancewicz

1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 18:27:50
225

Andrzej Dyrek

0 0 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 19:15:38
226

Mateusz Janiszewski

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 20:09:55
227

Katarzyna Borkowska

VI Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 20:38:56
228

Grzegorz Kwacz

XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie

0 - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 20:52:15
229

Stanisław Ścieszka

ZSO nr 6 w Bydgoszczy

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 20:59:10
230

Daniel Marczak

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 21:06:46
231

Jerzy Olkowski

SP nr 86 im. Bronisława Czecha w Warszawie

0 - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 21:57:34
232

Mikołaj Polak

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 22:07:21
233

Szymon Fituch

Liceum Ogólnokształcące nr 6 im Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 22:42:08
234

Seweryn Ziemski

VI L.O. im Jana Kochanowskiego w Radomiu

0 - 100 - - - - - - - - - - 100 2018-10-08 23:59:54
235

Antoni Stachowski

III LO w Gdynii

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-10 07:53:04
236

Franciszek Sulima

III LO Gdynia

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-10 08:05:17
237

Michał Wiliński

III Liceum ogólnokształcące w Gdyni

- - - - - 0 100 - - - - - - 100 2018-10-10 09:22:41
238

Adrianna Kułtoniak

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-10 13:36:34
239

Borys Rzepa

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-10 13:36:41
240

Jakub Antoszek

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-10 14:04:29
241

Michał Stefański

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

- - - - - 0 100 - - - - - - 100 2018-10-10 16:01:16
242

Bartłomiej Gojowczyk

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-10 21:09:20
243

Jakub Obroślak

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 0 - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-11 14:34:13
244

Mateusz Srebnik

Liceum nr 6 w Radomiu

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-11 17:08:41
245

Dominik Łopatecki

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

- - 0 - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-11 20:48:47
246

Jan Chyczyński

LO nr 5 w Krakowie

- - - - - - 100 - - - - - - 100 2018-10-11 21:57:58
247

Jakub Kaszycki

XIV Liceum Ogólnokształcące w Warszawie

- - 90 - - - - - - - - - - 90 2018-10-06 08:57:45
248

Michał Opioła

Liceum Ogólnokszałcące nr 3 w Tarnowie

- - 90 - - - - - - - - - - 90 2018-10-06 22:19:01
249

Szymon Hutnik

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Białymstoku

- - 90 - - - - - - - - - - 90 2018-10-08 17:20:08
250

Filip Komorowski

Liceum Ogólnokształcące nr 3

36 - 50 - - - - - - - - - - 86 2018-10-08 19:06:33
251

Andrzej Gwiazda

Gimnazjum nr. 59 im. Tadeusza Reytana w Warszawie

- - 0 80 - - - - - - - - - 80 2018-10-08 20:59:11
252

Maksymilian Piotrowski

Liceum nr 3 we Wrocławiu

0 20 60 - - - - - - - - - - 80 2018-10-08 21:58:44
253

Tomasz Dądela

Liceum akademickie UMK w Toruniu

- - - - - - 80 - - - - - - 80 2018-10-11 22:53:37
254

Piotr Karcz

Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

- - 0 - - - 80 - - 0 - - - 80 2018-10-14 23:06:00
255

Łukasz Kalinowski

ilo Białystok

- - 70 - - - - - - - - - - 70 2018-10-07 13:49:54
256

Kacper Kochański

VILO Bydgoszcz

30 - 40 0 - - - - - - - - - 70 2018-10-07 17:54:30
257

Kamil Uchnast

Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie

0 - 70 - - - - - - - - - - 70 2018-10-08 19:44:07
258

Tomasz Boguszewski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - 70 - - - - - - - - - - 70 2018-10-08 21:26:32
259

Wiktor Ogrodnik

Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu

10 10 50 - - - - - - - - - - 70 2018-10-08 22:32:21
260

Konrad Filek

CKZiU nr 2 Wadowice

- - 60 - - - 0 - - - 10 - - 70 2018-10-12 16:49:01
261

Marta Rzepka

Liceum nr 3 we Wrocławiu

0 - 56 - - - - - - - 10 - - 66 2018-10-13 19:30:00
262

Miron Hunia

Oddziały Gimnazjalne w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-06 11:17:21
263

Łukasz Budziak

VI LO w Bydgoszczy

10 - 50 - - - - - - - - - - 60 2018-10-07 14:44:31
264

Tomasz Marchela

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku

10 - 50 - - - - - - - - - - 60 2018-10-07 19:06:31
265

Nikodem Eluszkiewicz

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

- - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-07 19:46:03
266

Eryk Górzyński

Liceum nr 6 w Bydgoszczy

0 - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-07 23:18:46
267

Marcin Wojciechowski

- - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-08 10:28:28
268

Paweł Kowalski

III LO w Gdyni

- - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-08 11:55:09
269

Mikołaj Spytek

I LO im. S. Staszica w Lublinie

- - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-08 17:19:12
270

Hubert Obrzut

UWr

0 - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-08 17:55:07
271

Michał Borawski

ILO im.Adama Mickiewicza w Białymstoku

0 0 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-08 19:14:21
272

Bartosz Kosno

VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-08 20:38:25
273

Marcin Jarczewski

- - 60 - - - - - - - - - - 60 2018-10-08 22:41:04
274

Tomasz Słonina

II LO ZSP MSG w Myślenicach

- - - - - - 60 - - - - - - 60 2018-10-11 21:43:10
275

Adam Weber

IX LO Częstochowa

- - 59 - - - - - - - - - - 59 2018-10-08 23:30:40
276

Paweł Pagacz

- - 57 - - - - - - - - - - 57 2018-10-06 20:41:11
277

Igor Matynia

III Liceum ogólnokształcące w Gdyni

- - 57 - - - - - - - - - - 57 2018-10-08 14:28:19
278

Bartosz Chomiński

XIV LO we Wrocławiu

- - 57 - - - - - - - - - - 57 2018-10-08 15:39:27
279

Łukasz Magnuszewski

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

- - 56 - - - - - - - - - - 56 2018-10-07 22:10:10
280

Hanna Laszkiewicz

Zespół Szkół Katolickich u św. Pankracego w Jeleniej Górze

- - 56 - - - - - - - - - - 56 2018-10-08 22:46:55
281

Paweł Woźniak

Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Poznaniu

- - 51 - - - - - - - - - - 51 2018-10-07 22:15:38
282

Mateusz Janduła

Liceum nr 6 im.Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-06 14:17:00
283

Wojciech Leśniak

2 Liceum Ogólnokształcące w Legnicy im. Stanisława Wyspiańskiego

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-06 15:53:17
284

Krystian Moras

Liceum nr 14 w Szczecinie

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-06 19:12:05
285

Jakub Komorowski

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszcz

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-06 20:41:04
286

Piotr Pływacz

Domeyko

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-06 21:20:34
287

Dominik Matuszek

Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Bielsku-Białej

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-07 08:52:02
288

Wojciech Malecha

Gimnazjum Akademickie

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-07 14:25:53
289

Wiktor Ziółkowski

CKZIU w Brodnicy

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-07 14:52:53
290

Piotr Mozyrski

I LO w Białymstoku

0 - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-07 15:42:35
291

Wojciech Makosiej

III LO Tarnów

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-07 15:44:43
292

Korneliusz Obarski

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-07 19:41:23
293

Maja Czyżewska

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-07 23:15:09
294

Maciej Siwicki

1 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 14:30:12
295

Krzysztof Wasielewski

Liceum Ogólnokształcące nr XIV we Wrocławiu

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 15:01:49
296

Marcin Kasznia

III Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 15:17:59
297

Piotr Kępczyński

LO nr 14 im. Stanisława Staszica w Warszawie

0 - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 16:49:09
298

Tomasz Kwiatkowski

Oddziały gimnazjalne w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 18:19:54
299

Jakub Dec

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 22:06:44
300

Bartek Leśniewski

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy

- - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 23:14:24
301

Maciej Sygnowski

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

0 - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 23:22:55
302

Bartosz Kowal

LO XIV Wrocław

- 0 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 23:36:27
303

Szymon Łukasik

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

0 - 50 - - - - - - - - - - 50 2018-10-08 23:39:03
304

Michał Karteczka

Gimnazjum w Żabnie

- - 10 - 40 - - - - - - - - 50 2018-10-10 21:25:04
305

Igor Jarosz

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

- - 49 - - - - - - - - - - 49 2018-10-07 23:14:25
306

Jakub Bystrowski

Liceum nr 3 w Tarnowie

- - 40 - - - - - - - - - - 40 2018-10-06 00:14:26
307

Małgorzata Czarnecka

- - 40 - - - - - - - - - - 40 2018-10-06 11:03:13
308

Piotr Marciniak

Technikum nr 4 we Włocławku

- - 40 - - - - - - - - - - 40 2018-10-06 11:54:11
309

Andrzej Zamora

ILO Białystok

- - 40 - - - - - - - - - - 40 2018-10-06 17:33:05
310

Laura Dymarczyk

Uniwersytet Śląski w Katowicach

0 - 40 - - - - - - - - - - 40 2018-10-06 21:15:53
311

Dawid Surdel

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy

- - 40 - - - - - - - - - - 40 2018-10-07 16:02:21
312

Jakub Stelmach

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowszkiego w Dębicy

- - 40 - - - - - - - - - - 40 2018-10-07 17:34:29
313

Marcin Augustynowicz

XIV LO im. Stanisława Staszica

- - 30 - - - - - - - - - - 30 2018-10-06 17:22:01
314

Grzesiek Zaleski

Gimnazjum i Liceum Akademickie

0 - 30 0 - - - - - - - - - 30 2018-10-07 11:42:10
315

Maciej Wiśniewski

Gimnazjum nr 42 w Warszawie

0 - 30 - - - - - - - - - - 30 2018-10-08 22:00:18
316

Gabriel Czernik

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

- - 10 10 - - - - - - - - - 20 2018-10-07 17:51:49
317

Damian Kurek

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy

- 10 10 - - - - - - - - - - 20 2018-10-07 19:02:01
318

Filip Racki

XII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi

10 0 10 - - - - - - - - - - 20 2018-10-07 23:13:11
319

Filip Jastrzębski

III LO w Pszczynie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 00:24:30
320

Sebastian Korpus

Przyszłość

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 00:25:56
321

Kajetan Sarnowski

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Opolu

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 09:05:39
322

Piotr Płaneta

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 09:39:11
323

Jakub Filip

Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Rzeszowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 10:45:44
324

Jakub Patałuch

XIV Liceum Ogólnokształcące

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 12:54:15
325

Michał Olejnik

Liceum Ogólnokształcące nr 4 W Olsztynie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 13:04:16
326

Jakub Orłowski

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 13:21:54
327

Zuzanna Kania

I Liceum Ogólnokształcące w Namysłowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 14:41:31
328

Adam Tęgowski

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 15:01:36
329

Michał Durkalec

LO III we Wrocławiu

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 15:43:25
330

Jakub Wroński

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 16:17:21
331

Paweł Kłopotek

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 16:27:38
332

Paweł Duraj

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 16:59:57
333

Kajetan Radulski

LOPB w Białymstoku

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 17:10:47
334

Jakub Pałubiński

Liceum nr X we Wrocławiu

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 17:12:26
335

Aleksander Czerwionka

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP Orzeł w Wejherowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 17:16:23
336

Mateusz Kmak

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 17:19:50
337

Gabriel Szlachciak

Liceum nr 6 w Bydgoszczy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 19:49:03
338

Bartosz Kliś

I liceum ogólnokształcące im. Bolesława Limanowskiego w Warszawie

0 - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 19:59:35
339

Paulina Kołodziejczyk

IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-06 21:14:41
340

Dominik Mosoń

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 00:20:55
341

Maciej Piechota

XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 13:11:05
342

Aleksander Roszkowski

IX LO im.Cypriana Kamila Norwida w Częstochowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 13:50:58
343

Marta Markowicz

II LO im. Leopolda Lisa- Kuli w Rzeszowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 15:22:03
344

Michał Choczaj

1 Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 15:23:58
345

Jan Palmer

Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Radomiu

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 15:42:50
346

Przemysław Kacprzak

VI LO Radom

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 16:37:54
347

Patryk Maciąg

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- 0 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 18:36:48
348

Aleksandra Kaleta

VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 19:25:03
349

Michał Hołubowicz

Liceum nr 1 w Białymstoku

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 19:33:49
350

Dawid Skowronek

IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 19:59:15
351

Filip Lorin

IX L.O. im. C. K. Norwida w Częstochowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 20:07:56
352

Jakub Szwed

IV Liceum w Olsztynie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-07 22:44:29
353

Mateusz Kurzyk

ZSE-E w Radomsku

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 08:12:27
354

Piotr Kulka

z

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 08:15:08
355

Piotr Skoczylas

ZSTiO im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 09:20:21
356

Maciej Waleryn

ZSE-E w Radomsku

- - 10 0 - - - - - - - - - 10 2018-10-08 09:53:51
357

Mikołaj Jaszcza

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II Opole

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 10:12:55
358

Beniamin Gajecki

ZSTiO im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 10:59:13
359

Krzysztof Mizgała

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 11:58:21
360

Maciej Sudoł

XIV Liceum im. S.Staszica w Warszawie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 13:54:04
361

Wojciech Szade

3 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Marynarki Wojennej RP w Gdyni

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 14:05:20
362

Marcin Ścisłowski

Liceum nr 48 im Edwarda Dembowskiego w Warszawie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 14:28:37
363

Sylwia Madej

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 14:31:13
364

Krzysztof Kosz

3 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 14:40:33
365

Jakub Gromadzki

1 liceum ogólnokształcące w Garwolinie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 15:31:52
366

Maiej Gamrot

II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 15:45:41
367

Szymon Merski

I LO w Giżycku

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 16:25:25
368

Kinga Adamczyk

Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 16:33:42
369

Piotr Kądziela

VIII Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 18:45:33
370

Adam Suraj

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 19:21:42
371

Piotr Stokłosa

1 LO w Legnicy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 19:37:31
372

Dawid Augustynowicz

IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Częstochowie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 20:16:47
373

Paweł Sobczak

I LO w Szczecinku

0 - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 20:46:05
374

Michał Nikołajuk

Zespół Szkół Katolickich u św. Pankracego w Jeleniej Górze

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 21:09:50
375

Sylwia Glińska

0 - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 21:40:06
376

Jakub Młoczkowski

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 21:52:48
377

Aniela Rogala

I LO w Legnicy

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 21:59:51
378

Artur Grochal

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - 10 - - - - - - - - - - 10 2018-10-08 22:48:16
379

Mateusz Hurnik

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu

- - 10 0 - - - - - - - - - 10 2018-10-08 23:32:59
380

Marek Gogolok

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu

0 0 10 0 - - - - - - - - - 10 2018-10-08 23:58:15
381

Marek Drwal

I Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

- - 10 - - - - - - 0 - - 0 10 2018-10-14 21:50:21

Ranking szkół

Ranking uwzględnia tylko pierwsze dwadzieścia miejsc.

# Szkoła Runda 1 Runda 2 Runda 3 Punkty
1. XIV LO Warszawa 800 600 995 2395
2. I LO Lublin 800 640 760 2200
3. III LO Gdynia 670 600 814 2084
4. XIII LO Szczecin 773 581 725 2079
5. XIV LO Wrocław 795 610 666 2071
6. V LO Kraków 770 597 651 2018
7. VI LO Radom 760 599 600 1959
8. I LO Białystok 560 585 578 1723
9. V LO Bielsko-Biała 670 520 527 1717
10. II LO Bialystok 582 385 533 1500
11. I LO Legnica 624 220 587 1431
12. III LO Wrocław 610 401 140 1151
13. LO Królowej Jadwigi w Lublinie 410 300 250 960
14. III LO Tarnów 419 200 133 752
15. G42 Kraków 240 179 208 627
16. III LO Bielsko-Biała 300 100 220 620
17. IX LO Częstochowa 320 220 33 573
18. LO Salezjańskie Kraków 237 250 46 533
19. G26 Wrocław 110 200 205 515
20. G24 Gdynia 260 200 44 504