Ranking

Dywizja łatwiejsza

W rankingu uwzględnione są tylko osoby z łącznym wynikiem co najmniej 100 punktów.

Ostatnie punkty uwzględniają punkty zdobyte z trzech ostatnich sparingów.

# Zawodnik HET0 MAS0 SPA0 BAN0 DOM0 KOL1 PRA0 PRE1 SIL0 Ostatnie punkty Punkty
1

Kacper Walentynowicz

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

- - - - - - 100 100 100 300 300
2

Władek Pałucki

XIV LO w Warszawie

0 19 80 100 62 - - - - 261 261
3

Zuzanna Kiczak

Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi

100 14 100 - - - - - - 214 929
4

Adam Morawski

III liceum ogólnokształcące we Wrocławiu

56 53 100 - - - - - - 209 209
5

Paweł Dietrich

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

100 7 100 - - - - 0 - 207 207
6

Grzegorz Szumigaj

I Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

- - - 100 100 - - - - 200 381
7

Krzysztof Druciarek

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

- - - 100 100 - - - - 200 200
8

Michał Górniak

I LO Legnica

- - - - - - 100 0 100 200 200
9

Maciek Sygnowski

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

56 21 - 100 12 - - - - 189 189
10

Mateusz Biłyk

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

- - - 80 100 - - - - 180 180
11

Stanisław Gajda

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

55 24 100 - - - - - - 179 179
12

Kacper Białostocki

Dywizja Gimnazjalna Szkoły Podstawowej Parnas we Wrocławiu

- - - 100 50 - - - - 150 150
13

Janusz Partyka

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - - - - - 47 - 100 147 147
14

Cezary Choduń

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Ostrołęce

- - - 100 36 - - - - 136 136
15

Bartosz Stefaniak

IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie

100 0 26 - - - - - - 126 126
16

Mateusz Pach

Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Bielsku-Białej

- - - 100 0 - 25 - 0 125 161
17

Maciej Zygmunt

Gimnazjum Nr 49 we Wrocławiu

- - - 100 24 - - - - 124 124
18

Maurycy Borkowski

Liceum ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

0 19 - 100 0 5 - - - 124 124
19

Jan Tytus

LO 2 Wrocłąw

- - - - 100 - - - 18 118 118
20

Jan Urbanek

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

40 0 74 - - - - - - 114 114
21

Krzysztof Boryczka

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

- - - 30 50 - 25 - - 105 141
22

Franciszek Malinka

LO XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - - 100 - - - - - 100 252
23

Wiktor Kuchta

LO3

- - - 100 - - - - - 100 100
24

Marcin Zasuwa

CG Sandomierz

- - - 100 0 - 0 - - 100 100
25

Michał Borowski

I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

0 19 75 - - - - - - 94 476
26

Adam Górkiewicz

Gimnazjum nr 1 we Wrocławiu

- - - - - - - - - 0 994
27

Tomasz Nowak

Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

- - - - - - - - - 0 836
28

Michał Grzymek

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - - - - - - - - 0 718
29

Jakub Walendowski

ZSO nr 6, Bydgoszcz

- - - - - - - - - 0 668
30

Bartosz Głowacki

Liceum nr 14we Wrocławiu

- - - - - - - - - 0 500
31

Michał Staniewski

Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

- - - - - - - - - 0 416
32

Tomasz Słojewski

VIII LO im. Władysława IV w Warszawie

- - - - - - - - - 0 395
33

Piotr Krzywicki

XII LO Olsztyn

- - - - - - - - - 0 377
34

Kacper Solecki

Liceum Ogólnokształcące nr 14 we Wrocławiu

- - - - - - - - - 0 356
35

Anadi Agrawal

LO XIV we Wrocławiu

- - - - - - - - - 0 300
36

Łukasz Grządko

- - - - - - - - - 0 300
37

Karolina Drabik

VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - - - - - - - - 0 300
38

Mateusz Joniec

Liceum w Leżajsku

- - - - - - - - - 0 294
39

Adam Kiełbowicz

Gimnazjum nr 1 Wrocław

- - - - - - - - - 0 292
40

Jeremi Gładkowski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - - - - - - - - 0 281
41

Aleksandra Andrasz

Gimnazjum nr 49

- - - - - - - - - 0 218
42

Jan Jurkowski

ZSO nr. 6 w Bydgoszcz

- - - - - - - - - 0 200
43

Paweł Maśluch

- - - - - - - - - 0 200
44

Jan Sobków

Akademickie Liceum Ogólnokształcące PWr

- - - - - - - - - 0 190
45

Piotr Mańkowski

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej

- - - - - - - - - 0 145
46

Radosław Jurecki

I LO w Lublinie

- - - - - - - - - 0 125
47

Jakub Więcek

Gimnazjum nr 10 w Tarnowie

- - - - - - - - - 0 121
48

Artur Matyjasek

I Liceum Ogólnokształcące

- - - - - - - - - 0 100
49

Jakub Wasilewski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - - - - - - - - 0 100
50

Norbert Poniatowski

ILO w Białymstoku

- - - - - - - - - 0 100
51

Szymon Kosz

Gimnazjum nr 1 Wrocław

- - - - - - - - - 0 100
52

Damian Kokot

LO 2 Opole

- - - - - - - - - 0 100

Dywizja trudniejsza

W rankingu uwzględnione są tylko osoby z łącznym wynikiem co najmniej 100 punktów.

Ostatnie punkty uwzględniają punkty zdobyte z trzech ostatnich sparingów.

# Zawodnik CIA0 KOL0 MAS0 KOL1 SYG0 TAB0 PIT0 PRE1 USU0 Ostatnie punkty Punkty
1

Anadi Agrawal

LO XIV we Wrocławiu

100 - 100 100 91 0 100 100 100 691 1505
2

Mateusz Orda

III Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu

93 0 100 100 100 27 31 100 100 651 1216
3

Cezary Bednarz

LO XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

100 0 100 95 - 100 37 100 100 632 1371
4

Bartłomiej Wacławik

V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

100 - 100 100 100 18 65 100 0 583 583
5

Mateusz Rzepecki

LO 3 we Wrocławiu

- - 21 100 15 100 70 100 100 506 1043
6

Michał Grzymek

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

0 0 100 100 0 0 28 100 0 328 544
7

Kacper Walentynowicz

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

- - - - - - 100 100 100 300 300
8

Tomasz Nowak

Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

- - - 100 0 100 37 0 27 264 264
9

Michał Borowski

I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

0 - 19 - - - 37 100 100 256 614
10

Adam Górkiewicz

Gimnazjum nr 1 we Wrocławiu

0 - 11 90 - 0 37 100 18 256 256
11

Andrzej Turko

LO nr 3 we Wrocławiu

- - - 30 67 - 49 100 0 246 246
12

Zuzanna Kiczak

Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi

- - - 100 - - 37 100 - 237 237
13

Michał Kępa

Liceum nr IX im. C. K. Norwida w Częstochowie

7 - 40 90 - 0 87 0 - 224 224
14

Tomek Ponitka

XIV LO Wrocław

0 - 100 - - - - - 100 200 939
15

Paweł Pawlik

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

100 - 100 - - - - - - 200 200
16

Zbigniew Drozd

LOIII

0 - 19 100 42 16 14 - - 191 333
17

Krzysztof Ziobro

V LO Kraków

79 - 100 - - - - - - 179 179
18

Piotr Nawrot

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - - - - - 72 0 100 172 590
19

Bartosz Głowacki

Liceum nr 14we Wrocławiu

0 - 19 100 - - 14 30 9 172 272
20

Michał Opanowicz

3 LO we Wrocławiu

- - - 95 39 0 0 - 18 152 152
21

Szymon Kiczak

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej

35 - 14 95 - - 7 0 0 151 493
22

Kuba Krawczyk

XIV LO w Warszawie

0 - 0 - 94 - - 0 46 140 401
23

Paweł Jasiak

XIV LO

- - - 85 - 18 15 0 18 136 305
24

Kamil Jonak

14 LO im Stanisława Staszica w Warszawie

- - 74 - - 54 - - - 128 128
25

Kacper Szufnarowski

Liceum nr 14 we Wrocławiu

- - 20 90 - - - - - 110 371
26

Michał Maras

IX LO im. C.K. Norwida w Częstochowie

- - 26 - - - 64 0 18 108 108
27

Jacek Salata

V LO Krakow

7 - 100 - - - - - - 107 107
28

Michał Górniak

I LO Legnica

- - - - - - 100 - - 100 310
29

Artur Matyjasek

I Liceum Ogólnokształcące

- - 100 - - - - - - 100 100
30

Jan Ciołek

XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie

- - 100 - - - - - - 100 100
31

Grzegorz Kwiatkowski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - 100 - - - - - - 100 100
32

Krystian Markowski

Liceum nr 14 w Warszawie

- - - 95 - - - - - 95 110
33

Karol Górski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - - - - - 0 30 18 48 407
34

Grzegorz Gawryał

III LO w Tarnowie

0 - 19 - - - - - - 19 356
35

Piotr Zieliński

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

- - 19 - - - - - - 19 272
36

Piotr Borowski

I LO w Lublinie

- - - - - - - - - 0 908
37

Krzysztof Małysa

XIII LO Szczecin

- - - - - - - - - 0 686
38

Krzysztof Pióro

III LO w Tarnowie

- - - - - - - - - 0 516
39

Adam Furtak

III LO Tarnów

- - - - - - - - - 0 448
40

Michał Niciejewski

Liceum Ogólnokształcące nr XIII w Szczecinie

- - - - - - - - - 0 314
41

Mateusz Radecki

Uniwersytet Warszawski

- - - - - - - - - 0 300
42

Dawid Jamka

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - - - - - - - - 0 271
43

Tomasz Słojewski

VIII LO im. Władysława IV w Warszawie

- - - - - - - - - 0 253
44

Jakub Kołton

III LO Tarnów

- - - - - - - - - 0 250
45

Kamil Piechowiak

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

- - - - - - - - - 0 225
46

Jakub Szczugieł

Liceum nr V w Bielsku-Białej

- - - - - - - - - 0 217
47

Arkadiusz Kraus

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku Białej

- - - - - - - - - 0 210
48

Wojciech Bączkowski

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

- - - - - - - - - 0 201
49

Stanisław Szcześniak

Zespół Szkół nr 82 - XIV LO

- - - - - - - - - 0 200
50

Stanisław Gutowski

Liceum im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - - - - - - - - 0 198
51

Adam Sołtysik

- - - - - - - - - 0 193
52

Jakub Węgrecki

III LO Tarnów

- - - - - - - - - 0 192
53

Artur Błaszkiewicz

Liceum Ogólnokształcące nr 14 we Wrocławiu

- - - - - - - - - 0 180
54

Filip Komorowski

LO 3 we Wrocławiu

- - - - - - - - - 0 178
55

Igor Dolecki

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - - - - - - - - 0 177
56

Jakub Walendowski

ZSO nr 6, Bydgoszcz

- - - - - - - - - 0 165
57

Marek Skiba

Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

- - - - - - - - - 0 157
58

Jan Olkowsk

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - - - - - - - - 0 139
59

Paweł Matuszewski

- - - - - - - - - 0 133
60

Piotr Krzywicki

XII LO Olsztyn

- - - - - - - - - 0 132
61

Bartłomiej Cieślar

Gimnazjum nr.58 im. Władysława 4 w Warszawie

- - - - - - - - - 0 127
62

Przemysław Czerwiński

XIV LO Wrocław

- - - - - - - - - 0 116
63

Kuba Boguta

I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - - - - - - - - 0 115
64

Karol Stuła

LO14 Wrocław

- - - - - - - - - 0 111
65

Wojciech Szymański

Liceum ogólnokształcące nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

- - - - - - - - - 0 110
66

Maciej Korpalski

LO III Wrocław

- - - - - - - - - 0 108
67

Jędrzej Olkowski

XIV LO im. Stanislawa Staszica

- - - - - - - - - 0 105
68

Łukasz Grządko

- - - - - - - - - 0 100
69

Szymon Tworkowski

ILO Białystok

- - - - - - - - - 0 100