Ranking

Dywizja łatwiejsza

W rankingu uwzględnione są tylko osoby z łącznym wynikiem co najmniej 100 punktów, które w ostatnich trzech sparingach zdobyły co najmniej 1 pkt.

Ostatnie punkty uwzględniają punkty zdobyte z trzech ostatnich sparingów.

# Zawodnik ARY0 CYK0 NAW1 KOL3 KON1 WIE1 KOL5 NWW2 UNI0 Ostatnie punkty Punkty
1

Jakub Patałuch

Gimnazjum nr 49 z oddziałami dwujęzycznymi we Wrocławiu

- 40 100 36 0 100 100 8 100 484 599
2

Jakub Dubiel

Gimnazjum nr 1 we Wrocławiu

- 20 100 0 - 100 100 8 100 428 502
3

Bartek Kucypera

Lo 14

- 80 100 0 0 100 100 8 11 399 403
4

Hubert Dyczkowski

MLO

- 0 100 83 5 100 100 4 0 392 404
5

Mateusz Zeleznik

Rodzic

0 - 100 0 - 100 100 - 50 350 350
6

Marcel Szelwiga

Liceum nr 14 w Wrocławiu

21 0 100 100 26 100 - - - 347 760
7

Patryk Malcher

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

0 80 100 7 - 100 - - - 287 287
8

Aleksander Pogoda

1 Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

7 0 100 76 0 100 - - - 283 340
9

Kamil Woźniak

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- 0 100 36 - 100 - 12 - 248 248
10

Jeremiasz Preiss

Gimnazjum nr 49

- - - 100 15 100 - - - 215 405
11

Piotr Pływacz

Gimnazjum nr 77 w Warszawie

- - - 100 5 100 - - - 205 205
12

Łukasz Magnuszewski

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

- - - 100 - 100 0 0 0 200 200
13

Michał Opala

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 we Wrocławiu

0 80 100 - - - - - - 180 718
14

Stasiek Wasilewski

Gimnazjum nr 666 w Radomiu

- - - 76 - 100 - 4 - 180 180
15

nickname nickname

- - - - - - 78 4 69 151 151
16

Grzegorz Suwaj

LO XIV

- 40 100 - - - - - - 140 193
17

Mikołaj Rygałło

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - - 36 0 100 - - - 136 136
18

Cyryl Szatan

Gimnazjum nr 49 Wrocław

- - - - - - 100 8 20 128 467
19

Adrian Chmiel

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

- - 100 0 - 28 - - - 128 128
20

Artur Kraska

- - - 100 - 14 - - - 114 114
21

Paulina Dietrich

Parnas

- - 100 - - - - - - 100 136
22

Wiktor Krzemiński

Szkołatwo podstawowa nr 81 we Wrocławiu

0 - 100 - - - - - - 100 100
23

Jakub Bystrowski

Liceum nr 3 w Tarnowie

- 0 100 - - - - - - 100 100
24

Marcin Czapulak

I liceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy

- - - 35 0 42 - - - 77 137

Dywizja trudniejsza

W rankingu uwzględnione są tylko osoby z łącznym wynikiem co najmniej 100 punktów, które w ostatnich trzech sparingach zdobyły co najmniej 1 pkt.

Ostatnie punkty uwzględniają punkty zdobyte z trzech ostatnich sparingów.

# Zawodnik ARY0 EUL0 KON0 BAL0 KON1 VMP0 KWA0 NWW2 RLE0 Ostatnie punkty Punkty
1

Michał Grzymek

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

100 - 20 - 100 25 100 93 0 438 1581
2

Mateusz Opala

GImnazjum nr 26 Wrocław

93 - 0 - 50 20 100 95 26 384 1047
3

Marcin Martowicz

LO XIII

93 0 12 20 86 0 100 63 - 374 474
4

Mikołaj Poliński

LO III

75 14 - - 40 44 - 99 70 342 892
5

Kacper Solecki

Liceum Ogólnokształcące nr 14 we Wrocławiu

- - - - - - 100 98 100 298 621
6

Łukasz Pluta

Akademickie Liceum PWR

78 0 0 - 50 20 100 43 0 291 403
7

Adam Górkiewicz

Gimnazjum nr 1 we Wrocławiu

57 0 20 - - - 100 12 100 289 1233
8

Mateusz Biłyk

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

0 - 70 - 46 25 100 37 - 278 385
9

Jakub Wasilewski

XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

- - - - 51 25 93 4 100 273 605
10

Zuzanna Kiczak

Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi

14 - - 0 96 25 100 35 - 270 592
11

Franciszek Malinka

LO XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

- - - - 60 63 100 32 - 255 803
12

Jan Wańkowicz

I LO Legnica

- - - - - - 100 56 30 186 603
13

Aleksandra Andrasz

Gimnazjum nr 49

- - - 0 90 25 48 12 - 175 527
14

Artur Kraska

- - - 75 - 100 - - - 175 175
15

Krzysztof Olejniczak

LO3 we Wrocławiu

- - - - - - 100 68 - 168 336
16

Antoni Długosz

Gimnazjum nr 2 w Krakowie

14 49 - - - - 100 - - 163 163
17

Jędrzej Olkowski

XIV LO im. Stanislawa Staszica

- - - - 50 25 67 8 - 150 255
18

Marcin Szmagara

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

- - - - - - 7 4 100 111 870
19

Marcel Szelwiga

Liceum nr 14 w Wrocławiu

- - - 20 26 20 35 8 - 109 217
20

Maksymilian Piotrowski

Liceum nr 3 we Wrocławiu

- - - - - - 99 4 - 103 139
21

Michał Traczyk

VI LO Radom

- - - - - - 100 - - 100 100
22

Jakub Kaczmarek

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

- - - - 50 23 - - - 73 181
23

Krzysztof Łukasiewicz

I LO Legnica

- 0 0 30 15 25 - - - 70 137
24

Bartosz Głowacki

Liceum nr 14we Wrocławiu

- - - 20 5 - - 19 - 44 675
25

Filip Komorowski

LO 3 we Wrocławiu

- - - 0 10 25 - - - 35 281
26

Bartosz Szachniewicz

LO 3 Wrocław

- - - 0 0 25 - 8 - 33 133
27

Katzper Michno

katzper.michno@gmail.com

- - - - 28 - - - - 28 189