Ranking

# Zawodnik CPP0 SUM3 WIE0 DDS0 MCY0 SLO0 KIM0 POD0 ZAK0 Punkty Data zgłoszenia
1

Krzysztof Łukasiewicz

1 LO Legnica

100 100 100 100 100 100 100 100 100 900 2019-05-10 03:30:46
2

Marcel Szelwiga

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 100 100 100 100 100 900 2019-05-10 22:22:41
3

Hubert Dyczkowski

MLO

100 86 100 100 100 100 100 100 100 886 2019-05-12 18:50:26
4

Piotr Puchała

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 100 100 100 100 100 20 100 100 820 2019-05-12 19:54:32
5

Bartosz Chomiński

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 0 100 100 100 100 800 2019-05-11 11:35:42
6

Michał Szmit

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 100 100 60 40 100 800 2019-05-12 21:43:10
7

Wiktor Siatkowski

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 - 100 100 100 100 800 2019-05-12 23:48:47
8

Mateusz Janaszkiewicz

Liceum nr 13 w Szczecinie

100 90 100 100 100 100 0 100 100 790 2019-05-10 22:24:55
9

Jadwiga Świerczyńska

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

100 100 100 60 100 100 20 100 100 780 2019-05-11 19:04:37
10

Artur Kraska

100 100 100 100 100 100 60 0 100 760 2019-05-10 00:45:35
11

Jakub Dawidowicz

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 96 45 - 100 100 741 2019-05-12 17:06:12
12

Jan Pułtorak

Lo2 opole

100 80 100 100 25 100 20 100 100 725 2019-05-12 20:05:15
13

Beata Łakoma

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 100 0 10 100 100 710 2019-05-12 21:14:05
14

Aleksandra Zaremba

XIV LO we Wrocławiu

100 80 72 100 100 100 10 100 40 702 2019-05-12 23:43:23
15

Marek Muzyka

Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu

100 100 100 100 100 100 - 0 100 700 2019-05-12 14:21:58
16

Patryk Malcher

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 0 100 0 100 100 700 2019-05-12 19:39:25
17

Patryk Pączak

100 100 100 100 25 100 10 40 100 675 2019-05-10 23:40:50
18

Filip Sówka

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 72 100 0 100 10 100 100 672 2019-05-12 22:35:22
19

Zuzanna Olasek

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 100 100 75 45 - 100 60 670 2019-05-11 19:11:58
20

Dawid Augustynowicz

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 100 100 100 0 48 10 100 100 658 2019-05-12 23:32:51
21

Piotr Traczyński

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 0 100 10 40 100 650 2019-05-12 19:08:42
22

Jakub Patałuch

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 - 100 - 100 40 640 2019-05-12 14:02:24
23

Kacper Sojda

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 80 60 - 100 10 100 100 640 2019-05-12 22:49:13
24

Karol Piłat

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 100 74 100 100 0 10 50 100 634 2019-05-12 12:45:39
25

Katarzyna Bucka

100 80 100 100 0 45 0 100 100 625 2019-05-12 22:19:52
26

Cezary Czubała

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 100 100 75 46 10 100 0 621 2019-05-12 20:55:00
27

Filip Lorin

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 72 100 0 45 10 100 100 617 2019-05-12 17:30:50
28

Dominik Szczypiór

II LO im. R.Traugutta w Częstochowie

100 90 100 100 0 45 10 60 100 605 2019-05-10 09:38:46
29

Krzysztof Olejniczak

III LO we Wrocławiu

- - - 100 100 100 100 100 100 600 2019-05-11 18:35:52
30

Jacek Ankowski

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 100 100 100 100 0 0 100 0 600 2019-05-12 22:37:41
31

Tomasz Marx

LO2 Opole

100 90 72 100 0 35 0 100 100 597 2019-05-11 19:44:25
32

Kacper Balbus

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 79 39 100 75 44 10 40 100 587 2019-05-12 21:19:31
33

Jakub Gawron

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 74 0 100 18 0 100 100 582 2019-05-12 17:52:24
34

Bartosz Szachniewicz

III LO we Wrocławiu

100 100 100 60 0 20 50 100 40 570 2019-05-12 23:37:43
35

Stanisław Ścieszka

VI LO Bydgoszcz

100 90 100 100 0 45 - 30 100 565 2019-05-12 23:26:12
36

Dominik Kuczyński

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 60 - 100 - 100 - 560 2019-05-12 20:53:39
37

Jakub Gałaszewski

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 - 26 10 20 100 556 2019-05-12 22:37:34
38

Stanisław Reda

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 - 45 10 0 100 555 2019-05-11 17:29:53
39

Łukasz Magnuszewski

XIV LO we Wrocławiu

100 0 100 100 0 45 - 100 100 545 2019-05-10 02:20:09
40

Krystian Gaczyński

VIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

100 80 100 100 0 44 10 0 100 534 2019-05-12 23:52:08
41

Piotr Węgrzyn

Szkoła Podstawowa nr 82 we Wrocławiu

100 100 100 100 0 30 0 100 - 530 2019-05-12 20:47:41
42

Mateusz Hurnik

Publiczne Liceum Ogółnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu

100 90 72 100 - 45 - 100 20 527 2019-05-11 22:21:17
43

Ida Sałek

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 60 0 51 - - 100 511 2019-05-12 23:57:03
44

Tytus Grodzicki

XIV LO we Wrocławiu

- - - 100 100 100 10 100 100 510 2019-05-12 23:04:24
45

Patryk Stępień

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 80 100 100 24 100 - - - 504 2019-05-09 20:51:48
46

Katarzyna Idasz

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 72 100 - 38 - 100 - 500 2019-05-11 21:58:40
47

Maciek Kowalczyk

SP 50 w Częstochowie

- - - 100 100 85 10 100 100 495 2019-05-11 15:55:54
48

Jakub Pituła

VIII Liceum Ogólnokształcąće im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

100 100 100 60 0 45 10 60 20 495 2019-05-12 23:42:14
49

Anna Łuba

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 100 100 75 0 0 0 20 485 2019-05-12 20:17:16
50

Michał Maj

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 72 100 0 42 - 0 100 484 2019-05-12 21:01:41
51

Marta Drelichowska

Szkoła podstawowa nr 3 we Wrocławiu

100 90 72 100 0 - 10 100 - 472 2019-05-12 12:33:54
52

Paulina Dietrich

III LO we Wrocławiu

100 90 100 100 50 25 0 0 0 465 2019-05-12 15:53:07
53

Paulina Kołodziejczyk

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 80 100 100 0 45 10 0 20 455 2019-05-12 13:25:10
54

Kamil Sitkowski

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 74 100 0 - 10 100 - 454 2019-05-12 18:25:18
55

Dominik Szwedziński

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 72 100 0 10 - 0 100 452 2019-05-11 12:43:11
56

Magdalena Sobczyk

XIV LO we Wrocławiu

100 80 100 60 - - 10 100 - 450 2019-05-12 23:51:35
57

Magda Kozajda

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy

100 100 100 100 - 45 - - - 445 2019-05-09 20:30:46
58

Kacper Ponikowski

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 0 45 - - - 445 2019-05-09 23:43:50
59

Bartek Kucypera

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 45 0 100 - - - 445 2019-05-09 23:47:30
60

Kacper Sztorc

Liceum nr 2 w Tarnowie

100 70 39 45 50 43 10 0 80 437 2019-05-12 17:24:51
61

Dawid Mędrek

IV LO im. H.Sienkiewicza w Częstochowie

100 90 72 60 - 45 - 60 - 427 2019-05-12 22:09:00
62

Jan Naklicki

I LO Legnica

100 90 72 100 0 45 10 - - 417 2019-05-10 20:57:19
63

Maksymilian Kowalski

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we Wrocławiu

100 90 100 100 25 0 - - - 415 2019-05-09 23:16:39
64

Mariusz Ziółek

100 88 100 100 - 25 - - - 413 2019-05-09 23:34:53
65

Jurek Zieliński

SP 3 we Wrocławiu

100 90 72 100 0 45 0 - - 407 2019-05-11 18:14:21
66

Maksymilian Wiśniewski

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 60 - 45 - - - 405 2019-05-09 23:30:17
67

Michał Hendrysiak

III LO we Wrocławiu

100 70 39 60 - 45 10 40 40 404 2019-05-12 19:32:03
68

Kamil Woźnaik

XIV LO we Wrocławiu

100 90 32 100 - 80 - - - 402 2019-05-09 21:21:09
69

Grzegorz Suwaj

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 - - - - - 400 2019-05-08 16:34:32
70

Hubert Kulpaczyński

XIV LO we Wrocławiu

100 100 100 100 - - - - - 400 2019-05-09 18:45:28
71

Olga Zaborska

XIV LO we Wrocławiu

100 90 100 100 - - - - - 390 2019-05-09 18:42:27
72

Dominik Bargieła

Zespół Szkół nr 3 im. Kazimierza Kosińskiego w Kłobucku

100 70 72 100 0 35 10 0 0 387 2019-05-10 21:15:44
73

Adam Kaniasty

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

100 100 74 60 0 38 10 0 0 382 2019-05-12 20:53:55
74

Tymek Rekuć

SP 3 wrocław

100 100 72 60 - 45 - - - 377 2019-05-09 19:16:04
75

Marcin Bucki

II LO im. R.Traugutta w Częstochowie

100 70 72 100 0 35 - - - 377 2019-05-09 21:13:54
76

Jakub Chomiczewski

I Liceum w Legnicy

100 100 100 60 0 10 - - - 370 2019-05-09 19:55:01
77

Jakub Jędrzejczyk

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 74 60 0 44 - - - 368 2019-05-09 22:47:28
78

Jakub Siwek

Szkoła podstawowa nr.48 w Częstochowie

100 90 72 60 0 43 - - - 365 2019-05-08 18:52:58
79

Jakub Bystrowski

3 LO Tarnów

100 90 72 100 - - - - - 362 2019-05-08 22:37:46
80

Karol Sygiet

IV LO im. H.Sienkiewicza w Częstochowie

100 70 72 15 0 45 10 40 0 352 2019-05-12 21:35:33
81

Paweł Dietrich

III LO we Wrocławiu

100 90 100 60 - - - - - 350 2019-05-08 18:47:22
82

Joanna Sobińska

III LO we Wrocławiu

100 70 72 60 0 45 0 0 0 347 2019-05-12 21:47:14
83

Krzysztof Ball

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 - 100 0 45 10 - 20 345 2019-05-12 23:48:29
84

Antoni Golachowski

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 39 30 - 44 - 40 0 343 2019-05-12 23:59:01
85

Kacper Paluch

II LO im. R.Traugutta w Częstochowie

100 0 72 60 100 10 - - - 342 2019-05-09 22:25:06
86

Aleksandra Ciura

III LO we Wrocławiu

100 70 72 60 - - - 40 - 342 2019-05-10 10:56:33
87

Stanisław Halkiewicz

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 72 15 - 44 - 0 20 341 2019-05-12 23:59:51
88

Mikołaj Rygałło

XIV LO we Wrocławiu

100 100 - 100 - 38 - - - 338 2019-05-08 08:38:50
89

Izabela Rosińska

III LO we Wrocławiu

100 70 72 60 0 36 - - - 338 2019-05-09 16:05:02
90

Mateusz Skuza

II LO im. R.Traugutta w Częstochowie

100 70 72 60 - 35 - - - 337 2019-05-09 23:37:59
91

Miriam Bouhajeb

XIV LO we Wrocławiu

100 90 39 60 - 45 - - - 334 2019-05-08 08:45:35
92

Radosław Śliwiński

I Liceum Ogólnoskształcące w Legnicy im. Tadeusza Kościuszki

100 70 72 45 0 45 - - - 332 2019-05-09 20:01:07
93

Przemyslaw Szczygiel

IV LO im. H.Sienkiewicza w Częstochowie

100 80 72 30 - 40 10 0 - 332 2019-05-11 23:50:50
94

Magdalena Czapiewska

VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

100 100 72 60 - - - 0 - 332 2019-05-12 19:52:11
95

Dawid Skowronek

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 10 100 60 0 10 10 40 - 330 2019-05-11 21:55:12
96

Patryk Maciąg

XIV LO we Wrocławiu

100 90 72 60 - 0 - 0 - 322 2019-05-12 16:57:01
97

Igor Radosz

SP3

100 77 100 - - - 10 - 20 307 2019-05-12 12:31:27
98

Michał Bryjak

100 100 100 - - - - - - 300 2019-05-06 20:29:46
99

Filip Wilkowski

Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

100 100 100 - - - - - - 300 2019-05-07 09:44:07
100

Miłosz Liput

III LO we Wrocławiu

100 70 39 45 - 45 - - - 299 2019-05-09 15:21:46
101

Wiktor Jaśniak

VILO Bygoszcz

100 90 0 100 - - - - - 290 2019-05-09 16:41:30
102

Wojownik Cienia

100 84 100 - - - - - - 284 2019-05-07 21:14:38
103

Jakub Augustyn

III LO w Tarnowie

100 80 100 - - - - - - 280 2019-05-06 14:51:12
104

Arkadiusz Biały

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

100 80 100 - - - - - - 280 2019-05-06 23:04:46
105

Michał Kuśmirek

Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

100 80 100 - - - - - - 280 2019-05-07 22:24:42
106

Maria Tometczak

Szkoła Podstawowa nr 76

100 76 - 100 - - - - - 276 2019-05-08 17:53:22
107

Michał Nikołajuk

Liceum Katolickie u św. Pankracego w Jeleniej Górze

100 38 72 60 - - - - - 270 2019-05-08 18:05:00
108

Tomasz Siemieniuk

100 100 66 - - - - - - 266 2019-05-06 21:50:52
109

Szymon Stasieńko

Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu

100 90 72 - - - - - - 262 2019-05-07 21:53:45
110

Olgierd Nowak

SP 3 Wrocław

100 90 72 - - - - - - 262 2019-05-07 22:14:21
111

Oskar Kalinowski

SP 76 Wrocław

100 90 72 - - - - - - 262 2019-05-07 22:31:52
112

Julia Ujma

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 90 72 - - - - - - 262 2019-05-07 23:19:29
113

Jakub Dusza

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 72 15 - - - - - 257 2019-05-09 14:20:53
114

Michał Respondek

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 80 72 - - - - - - 252 2019-05-08 21:12:33
115

Mikolaj Sczogiel

Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu

100 90 - 60 - - - - - 250 2019-05-09 19:24:46
116

Tymon Terczynski

Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu

100 78 72 0 - - - - - 250 2019-05-09 20:38:37
117

Wiktor Kruszewicz

Gimnazjum nr 16 w Szczecinie

100 70 74 - - - - - - 244 2019-05-07 00:02:10
118

Mikołaj Balwicki

XIV LO we Wrocławiu

- - - 100 99 45 - - - 244 2019-05-09 20:52:39
119

Mateusz Pełechaty

III LO we Wrocławiu

- - - 100 0 44 0 0 100 244 2019-05-10 21:09:27
120

Artur Barczyński

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 72 - - - - - - 242 2019-05-06 12:11:39
121

Jonasz Machnia

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 72 - - - - - - 242 2019-05-06 14:21:49
122

Janek Kołwzan

III LO we Wrocławiu

100 70 72 - - - - - - 242 2019-05-06 16:35:37
123

Kyrylo Goroshenko

sp 66 wrocław

100 70 72 - - - - - - 242 2019-05-07 17:36:13
124

Łukasz Nizioł

Katolicki Uniwersytet im. Jana Pawła II

100 70 72 - - - - - - 242 2019-05-07 22:32:42
125

Emilia Waliczek

Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Opolu

100 70 60 - - - - - - 230 2019-05-06 17:43:48
126

Oskar Matysik

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Legnicy

100 90 39 - - - - - - 229 2019-05-06 11:00:56
127

Piotr Graniczkowski

II liceum ogólnokształcące w Tarnowie

100 0 39 45 0 43 - - - 227 2019-05-09 22:25:12
128

Mikołaj Wiora

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 6 0 - 44 - - - 220 2019-05-09 22:54:22
129

Michał Opala

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 we Wrocławiu

- - - - - - 20 100 100 220 2019-05-10 22:21:34
130

bartosz Jurczyk

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

100 70 45 - - - - - - 215 2019-05-07 20:24:34
131

Michał Rzepka

liceum nr 1 w Głogowie

100 78 31 - - - - - - 209 2019-05-08 23:45:15
132

Dawid Nadolny

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 35 72 - - - - - - 207 2019-05-07 14:50:39
133

Dawid Ambrożewicz

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 32 - - - - - - 202 2019-05-07 20:57:46
134

Wojciech Makosiej

III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

100 100 - - - - - - - 200 2019-05-06 16:49:41
135

Aleksander Roszkowski

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 0 100 - - - - - - 200 2019-05-07 17:20:44
136

Michał Fica

XIV LO we Wrocławiu

- - - 100 0 100 - - - 200 2019-05-09 22:00:04
137

Dawid Łebkowski

III LO we Wrocławiu

100 90 - - - - - - - 190 2019-05-06 20:01:53
138

Barbara Rolska

III LO we Wrocławiu

100 14 72 - - - - - - 186 2019-05-06 16:24:14
139

Emilia Kalemba

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy

100 78 6 - - - - - - 184 2019-05-06 21:16:53
140

Wojownik Pokora

100 78 - - - - - - - 178 2019-05-06 07:37:46
141

Maria Cichosz

Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu

100 78 - - - - - - - 178 2019-05-06 08:46:04
142

Oskar Kailinowski

Sp 76 z Oddziałami Sportowymi imienia I Armii Wojska Polskiego

100 78 - - - - - - - 178 2019-05-06 08:56:16
143

Radosław Pałys

Szkoła podstawowa w Sadkowie

100 78 - 0 - - - - - 178 2019-05-08 17:08:42
144

Michal Durkalec

III LO we Wrocławiu

100 78 - - - - - - - 178 2019-05-08 19:47:39
145

Emilia Kowal

SP 3

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 08:15:28
146

Jakub Skórski

SP3 Wrocław

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 08:45:58
147

Antoni Bal

SP76 Wroclaw

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 08:49:51
148

Miriam Nieslona

Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Opolu

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 16:27:11
149

Ignacy Boehlke

Szkoła podstawowa nr 6 w Szczecinie

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 19:31:14
150

Kamil Borkowski

Szkoła Podstawowa nr 53 w Częstochowie

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 20:41:11
151

Oliwia Sobota

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 20:44:44
152

Marcin Dorożyński

I LO w Głogowie

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-06 21:01:13
153

Lech Narożny

SP 82 Wrocław

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-07 17:59:41
154

Natalia Maj

Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-07 20:10:14
155

Daniel Przyszlak

SP3 Wrocław

100 70 - - - - - - - 170 2019-05-08 23:05:09
156

Oliwia Dominiak

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 70 - 0 - - - - - 170 2019-05-09 23:31:31
157

Jakub Ner

III LO we Wrocławiu

100 49 - - - - - - - 149 2019-05-07 20:56:34
158

Monika Kontna

Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Bydgoszczy

100 36 - - - - - - - 136 2019-05-06 12:40:23
159

Szymon Pietras

Szkoła podstawowa nr 76 we Wrocławiu

100 20 - - - - - - - 120 2019-05-06 09:57:38
160

Maciej Opaliński

Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu

100 - - - - - - - - 100 2019-05-06 08:01:11
161

Mateusz Grzybowski

SP3

100 - - - - - - - - 100 2019-05-06 08:10:16
162

ksawer krajewski

SP 3 Wrocław

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-06 08:11:48
163

Kamil Sas

sp3

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-06 08:26:48
164

Rafał Kostecki

Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocław

100 - - - - - - - - 100 2019-05-06 08:31:20
165

Michał Kuśmierski

sp.76

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-06 08:36:44
166

Kuba Glibowski

SP 3

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-06 08:50:29
167

Jan Gohl

sp 3 Wrocław

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-06 09:37:42
168

Tomasz Romański

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 - - - - - - - - 100 2019-05-06 16:25:21
169

Maciej Kasprzyk

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 - - - - - - - - 100 2019-05-06 21:33:40
170

Kacper Niklewicz

Zespół Szkół Katolickich w Jeleniej Górze

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-06 22:19:01
171

Artur Krukowski

Liceum nr 2 w Opolu

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-06 22:48:22
172

Szymon Wiśniewski

SP nr 82 we Wrocławiu

100 - - - - - - - - 100 2019-05-07 14:51:25
173

Adrian Mikoda

Szkoła Podstawowa nr. 5 we Wrocławiu

100 - - - - - - - - 100 2019-05-07 16:40:22
174

Mateusz Gniadek

Szkoła Podstawowa nr 5 we Wrocławiu

100 - - - - - - - - 100 2019-05-07 16:40:26
175

Michał Daleszyński

Szkoła Podstawowa nr 82 we Wrocławiu

100 - - - - - - - - 100 2019-05-07 17:07:35
176

Szymon Wiśniewski

SP 82 we Wrocławiu

100 0 - - - - - - - 100 2019-05-07 17:46:07
177

Mikołaj Prysak

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

100 - - - - - - - - 100 2019-05-07 23:12:42
178

Patryk Niczke

IV LO im. H.Sienkiewicza w Częstochowie

100 - - - - - - - - 100 2019-05-08 15:54:16
179

Jakub Kopystiański

XIV LO we Wrocławiu

- - - 100 - - - - - 100 2019-05-09 09:10:46
180

Mateusz Krajewski

XIV LO we Wrocławiu

- - - 100 - 0 - - - 100 2019-05-09 09:48:17
181

Bartosz Kimel

Sp nr. 48 w Częstochowie

100 0 - - - - - - 0 100 2019-05-11 11:16:47
182

Łukasz Kryczka

Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy

- - - 60 0 38 - 0 0 98 2019-05-12 19:44:21
183

Mateusz Suszek

Liceum Ogólnokształcące nr 14 we Wrocławiu

- - - 60 - 10 - - - 70 2019-05-09 17:04:43
184

Adam Korta

Liceum nr III we Wrocławiu

- - - - - - - 40 - 40 2019-05-10 21:50:26
185

Cezary Piskorski

IX LO im. C.K.Norwida w Częstochowie

- - - 30 - - - - - 30 2019-05-09 16:01:05