Ranking konkursowy

Dywizja trudniejsza

W rankingu uwzględnione są tylko osoby z łącznym wynikiem co najmniej 100 punktów, które w ostatnich trzech sparingach zdobyły co najmniej 1 pkt.

Ostatnie punkty uwzględniają punkty zdobyte z trzech ostatnich sparingów.

# Zawodnik BST1 LIN0 POT0 KON3 KWA2 WIE2 DYS0 KWI0 POZ0 Ostatnie punkty Punkty
1

Antoni Buraczewski

Szkoła Podstawowa nr. 107 Wrocław

100 100 100 100 46 85 100 30 0 661 821
2

Marcel Szelwiga

Liceum nr 14 w Wrocławiu

100 100 100 26 13 100 100 0 - 539 1901
3

Michał Opala

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 we Wrocławiu

100 100 100 100 4 20 - - - 424 984
4

Joanna Suwaj

Gimnazjum nr 49 we Wrocławiu

87 100 57 100 - 20 - 10 - 374 685
5

Jeremiasz Preiss

Gimnazjum nr 49

- - - 100 100 10 100 30 - 340 1004
6

Wiktor Siatkowski

Lo nr XIV

70 100 100 26 4 - - - - 300 841
7

Michał Januszkiewicz

LO III Wrocław

0 100 20 100 16 0 21 10 - 267 267
8

Rafał Mańczyk

Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz

0 15 42 100 19 20 60 0 - 256 577
9

Paulina Zeleznik

SP.24 Wrocław

22 15 100 100 4 10 - - - 251 251
10

Olaf Surgut

SP 5

100 15 36 - - - 96 0 - 247 965
11

Szymon Fica

Gimnazjum

40 15 - 61 - 20 76 10 - 222 222
12

Wiktor Krzemiński

Szkołatwo podstawowa nr 81 we Wrocławiu

- 15 57 12 16 - 100 0 - 200 392
13

Marek Muzyka

SP nr 3 we Wrocławiu

19 15 94 - - - 39 0 - 167 167
14

Łukasz Magnuszewski

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

- - - - - - 100 - - 100 399
15

Grzegorz Suwaj

LO XIV

- 15 51 - - - 18 - - 84 327
16

Stanisław Reda

XIV LO

- - - 31 16 - 27 - - 74 200
17

Jakub Dubiel

Gimnazjum nr 1 we Wrocławiu

- - - 25 4 30 - - - 59 319
18

Bartek Kucypera

Lo 14

- - - - 2 - 51 - - 53 641
19

Bartosz Szachniewicz

LO 3 Wrocław

- - 35 0 16 0 - 0 - 51 563
20

Cyryl Szatan

Gimnazjum nr 49 Wrocław

- - - - - - - 30 - 30 222
21

Lidia Podoluk

SP 5 Wrocław

- - - - 23 - - - - 23 338
22

Rafał Starypan

Technikum nr 5 w Opolu

- - - 12 5 - - - - 17 310
23

Piotr Blinowski

I LO im.Stanisława Staszica w Lublinie

- - - - - - 3 - - 3 303

Dywizja łatwiejsza

W rankingu uwzględnione są tylko osoby z łącznym wynikiem co najmniej 100 punktów, które w ostatnich trzech sparingach zdobyły co najmniej 1 pkt.

Ostatnie punkty uwzględniają punkty zdobyte z trzech ostatnich sparingów.

# Zawodnik BST0 PAL1 PAT1 DIS0 PAL2 PJI0 AIP1 POD3 PRZ1 Ostatnie punkty Punkty
1

Paulina Zeleznik

SP.24 Wrocław

20 - 100 - - - 100 21 100 341 875
2

Krzysztof Szymański

Liceum Ogólnokształcące nr XIV we Wrocławiu

- - - 100 10 20 100 35 26 291 291
3

Franciszek Kurlej

SP 63 Wrocław

- - - - - - 100 28 100 228 228
4

Julia Słowik

LO XIV Wrocław

- - 100 - - 20 91 - - 211 299
5

Piotr Węgrzyn

Liceum XIV we Wrocławiu

80 10 100 - - - - - - 190 390
6

Piotr Maksymiuk

LO Królowej Jadwigi Lublin

- - - 34 40 100 - - - 174 174
7

Amelia Jochna

LO 14 Wroclaw

- - - 0 - 100 62 - - 162 250
8

Kacper Lisik

LO XIV Wrocław

0 - 80 50 30 - - - - 160 214
9

Rafał Pęcherz

XIV LO Wrocław

- - 100 17 - 20 - - - 137 211
10

Łukasz Lenart

Liceum nr XIV we Wrocławiu

- 0 100 - - - - 26 7 133 308
11

Małgorzata Wróbel

Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrocławiu

- - 100 0 10 - - 21 1 132 199
12

Wiktor Zoga

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław

- - 100 0 - - - - - 100 311
13

Michał Banaszkiewicz

Liceum nr XIV Wrocław

- - - - - - 100 - - 100 250
14

Patryk Buliński

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie

- - 100 - - - - - - 100 100