Problem description
Pan Janusz wyjeżdża w delegację. Niestety, podczas pakowania walizek w jego domu zabrakło prądu i zgasło światła. Pan Janusz powinien być przygotowany na każdą okazję i mieć gdzieś w zanadrzu latarkę albo świeczkę, ale niestety wyszło na to, że tym razem trzeba się spakować po ciemku, bo latarki i świeczki brak. Pan Janusz potrzebuje K par skarpetek (nie będzie przecież robił prania samemu, od tego ma swoich ludzi!). W szafie znajdują się porozrzucane różnokolorowe skarpetki – szczęśliwie, Pan Janusz wie ile skarpetek każdego koloru jest w szafie. Chciałby teraz wybrać pewną (możliwie małą) liczbę skarpetek losowo, ale chce mieć pewność, że niezależnie od szczęścia będzie miał co najmniej K par skarpetek (oczywiście za parę uznajemy skarpetki tego samego koloru). Pomóż Panu Januszowi uniknąć dodatkowych opłat lotniskowych i dźwigania ciężkiej walizki i wyznacz minimalną liczbę skarpetek, które potrzebuje on zabrać ze sobą w podróż.
Napisz program, który: wczyta liczbę skarpetek każdego koloru w szafie oraz liczbę potrzebnych par, wyznaczy minimalną liczbę skarpetek, które należy wyjąć z szafy, aby uzyskać co najmniej K par i wypisze wynik na standardowe wyjście.
Wejście
W pierwszym wierszu wejścia znajdują się dwie liczby naturalne N oraz K, oddzielone pojedynczym odstępem i określające liczbę kolorów skarpetek w szafie oraz minimalną potrzebną liczbę par skarpetek na delegację. W drugim wierszu wejścia znajduje się ciąg N liczb naturalnych Ai, pooddzielanych pojedynczymi odstępami – i-ta liczba oznacza liczbę skarpetek koloru i.
Wyjście
W pierwszym i jedynym wierszu wyjścia powinna się znaleźć jedna nieujemna liczba całkowita – minimalna liczba skarpetek, którą należy zabrać z szafy, aby mieć pewność, że powstanie K par jednokolorowych skarpetek.
Jeśli nawet wyjęcie wszystkich skarpetek z szafy nie daje gwarancji
sukcesu, zamiast tego należy wypisać tylko jedno słowo
NIE
.
Ograniczenia
1 ≤ N ≤ 500 000, 1 ≤ K ≤ 1018, 1 ≤ Ai ≤ 109.
Przykład
Input | Output | |
|
|