Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
1 Krzysztof Olejnik (Krzychuo)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
464
2 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
306
3 Jakub Trela (kubat)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
274
4 Igor Hańczaruk (szaranczuk)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
257
5 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
224
6 Damian Sosulski (damianides)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
206
7 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
203
8 Karol Dziekan (Dario)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
197
9 Antoni Gacek (antosz420)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
194
9 Konrad Spyrka (Fonter)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
194
11 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
191
12 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
189
13 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
185
14 Jan Kozubal (Janko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
183
14 Jakub Szydło (sidlee)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
183
16 eliasz miczejko (eliasz)
ILO, Białystok
179
17 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
176
17 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
176
19 Tobiasz Szymański (tobiash)
Szkoła Podstawowa nr 8, Wrocław
175
20 Michał Dziedzic (MichuD07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
168
21 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
166
22 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
165
23 Mateusz Królicki (mateus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
164
24 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
162
25 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
160
25 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
160
27 Kinga Równicka (Kiniara)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
156
28 Filip Mucha (Piopsztok)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
155
28 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
155
28 Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
155
31 Marko Savytskyy (YuTszu)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
153
32 Jan Myszka (jmyszka)
Szkola w Chmurze, Wroclaw
150
33 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
148
34 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
143
34 Oliwier Polak (Kangurur)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
143
36 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
139
37 Natan Głowacki (NatanG)
Uniwersytet Jagielloński, Kraków
136
37 Paweł Żurawicki (Pazur2Pazur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
136
37 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
136
40 Filip Szczepański (Filip)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
135
41 Magdalena Pawicka (magdapawicka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
134
42 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
132
42 Tomasz Uram (TomaszUram)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
132
44 Ryszard Augustyn (Ryszard)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
130
45 Krzysztof Cholewa (bornikard)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
129
46 Maciej Kupiec (Kojfer)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
128
47 Adrian Gil (Rattus Norvegikus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
127
48 Zuzia Kieś (zuz.ia99_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
126
48 Patryk Kowiel (Patryk)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
126
50 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
122
51 Wojciech Pawlicki (Misjako)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
121
51 Mateusz Jurach (mat_jur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
121
51 Ryszard Kępa (Richi008)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
121
54 Adam Mosiek (Admo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
120
55 Hanna Dolińska (handol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
119
55 Iryna Hrudzinina (Iryhru09)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
119
57 Anna Rogowicz Garay (SoRogowicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
118
58 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
116
59 Tomasz Kośnikowski (toko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
115
60 Mateusz Kępski (niewiem123)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
113
61 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
112
62 Bartosz Szczerbiński (BSC)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok
111
63 Olga Kraszewska (Olgak)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
110
63 Pawciuuu Komarek (Paweł K)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
110

Last two weeks

   
# Contestant AC
1 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
23
2 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
19
3 Maciej Ułanowski (mulanowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
16
4 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
13
5 Filip Kozłowski (viruvik)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
9
6 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
7
6 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
7
6 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
7
9 Szymon Kozłowski (szykoz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
6
9 Paweł Szkolny (pawel1232435_-)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
6
9 Wiktoria Woroniecka (Wiktoria)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
6
12 Ksawier Krajewski (Ksawierov_7)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
5
12 Jakub Deroń (jakder)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
5
14 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
15 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Klaudia Wilczewska (k-wilczewska)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Mateusz Prokopowicz (ojezuszatanieniesciagajmigaci)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Emilia Ciecierska (Emilia_Ciecierska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Stanisław Radziwonowski (Kebab2137)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
25 Michał Sulęcki (micsul)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
25 Natalia Werdoni (Verna)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
25 Amelia Skurska (amesku)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
25 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Mateusz Grygiel (Gryglo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Mrcelina Wawrzyńczyk (Marcelina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Heorhi Vydzerka (Heorhi_1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
2
25 Michał Bagiński (bagins)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
25 Jakub Ewko (Chleb)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
25 Kacper Duda (KacperDuda)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
25 Jakub Malecki (QubaLab)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
25 Julia Wojczyszyn (Julia)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
41 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Kacper Krymarys (MielkiWurzyn1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Maja Pytel (Shinson)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Oleksii Goncharuk (A)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
1
41 Aleksandra Kubiak (olakub)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Michał Gomulski (Gomul)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Marta Pelc (marta)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
1
41 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Michał Dziedzic (MichuD07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Krzysztof Lipiński (Krz)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 leon ronczewski (matiszaleniec)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Ignacy Feluś (igig)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Antoni Putek (oni123)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
41 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
41 Bartek Stadnik (BartekStadnik)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Oliwia Szczawińska (oliszc)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
41 Antoni Gacek (antosz420)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Mikolaj Olizarowski (Mikolaj_Oli)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
1
41 Zuzia Buraczewska (zuzab)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1