Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
253 Adam Janas (AdamJanas)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
34
253 Jędrzej Gaweł (MotoMotofreeen)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
34

Last two weeks

   
# Contestant AC
1 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
23
2 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
19
3 Maciej Ułanowski (mulanowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
16
4 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
13
5 Filip Kozłowski (viruvik)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
9
6 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
7
6 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
7
6 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
7
9 Wiktoria Woroniecka (Wiktoria)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
6
9 Szymon Kozłowski (szykoz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
6
9 Paweł Szkolny (pawel1232435_-)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
6
12 Jakub Deroń (jakder)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
5
12 Ksawier Krajewski (Ksawierov_7)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
5
14 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
15 Emilia Ciecierska (Emilia_Ciecierska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Stanisław Radziwonowski (Kebab2137)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Klaudia Wilczewska (k-wilczewska)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Mateusz Prokopowicz (ojezuszatanieniesciagajmigaci)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Heorhi Vydzerka (Heorhi_1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
26 Michał Sulęcki (micsul)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
26 Natalia Werdoni (Verna)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
26 Amelia Skurska (amesku)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
26 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
26 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
26 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
26 Mateusz Grygiel (Gryglo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
26 Michał Tarnowski (Michal)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
26 Mrcelina Wawrzyńczyk (Marcelina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
26 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
26 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
2
26 Michał Bagiński (bagins)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
26 Jakub Ewko (Chleb)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
26 Kacper Duda (KacperDuda)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
26 Jakub Malecki (QubaLab)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
26 Julia Wojczyszyn (Julia)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
42 Michał Gomulski (Gomul)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Maja Pytel (Shinson)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Oleksii Goncharuk (A)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
1
42 Aleksandra Kubiak (olakub)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Marta Pelc (marta)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
1
42 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Michał Dziedzic (MichuD07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Krzysztof Lipiński (Krz)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 leon ronczewski (matiszaleniec)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Ignacy Feluś (igig)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Antoni Putek (oni123)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
42 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
42 Bartek Stadnik (BartekStadnik)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Oliwia Szczawińska (oliszc)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
42 Antoni Gacek (antosz420)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Mikolaj Olizarowski (Mikolaj_Oli)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
42 Zuzia Buraczewska (zuzab)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
42 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
1