Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
129 Szymon Orlikowski (Szymon Orlikowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
129 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
131 Tomasz Polak (Tomasz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
131 Leon Kapela (LeonK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
131 Filip Nowak (Filip56)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
60
131 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
135 Feliks Strama (Feliks Strama)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
135 Juliusz Ambrozik (JulekA)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
135 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
138 Michał Jankowski (MichalJankowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
138 Hubert Backiel (hubbac)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
58
138 Rajmund Niwiński (Raito)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
138 Anastazja Krawczyk (AnastazjaKrawczyk)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
58
138 Kuba Walęga (qxy)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
58
138 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
144 Tymon Durlej (Tymond)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
57
144 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
57
144 Bartosz Adamowicz (BartoszAdamowicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
57
147 Maksim Trulyaev (mister_M)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
56
147 Kamil nikt (efjeden)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
56
147 Bartosz Snarski (Burght)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
56
150 Urszula Pandel (ulap)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
55
150 Szymon Izbiński (Szymon Izbiński)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
55
150 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
55
153 Monika Schmidt (Monika Schmidt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
153 Michał Dryl (mdryl)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
153 Michał Pussty (mp)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
153 Jakub Trzeciakowski (jaktrz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
153 Mikolaj Surowiec (mSuro_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
158 Jacek Krętowski (jkretowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
53
158 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
158 Cyprian Należny (cypr)
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
53
158 Ida Średnicka (wisniowepikolo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
162 Sabina Balcerzak (Sabina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
162 Adam Bryndza (adameq)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białymstoku
52
162 Łukasz Pryzmont (Lpryzmont)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
52
165 Leszek Kuczko (Leszekan)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
51
165 Łukasz Rudnik (luker)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
51
165 Wojciech Pawlicki (Misjako)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
51
168 Patryk Iżbicki (pizbicki)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
168 Jan Hołda (janek hołda)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
168 Marcin Osiński (Malin365)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
168 Filip Stanica (dizki_chrupek)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
168 Maja Bujalska (majbuj)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
168 Jakub Gulewicz (Jakub)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
168 Maciej Łukasiewicz (MCKLess)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
168 Szymon Mikulski (SzymMik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
168 Amelia Mrozowicz (Ameliaaaaa)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
168 Michał Graca (Michal_Graca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
168 Olivier Wieczeryński (oliwie)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
168 Natalia Janowik (njanowik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
180 matthew bush (mateusz_wilgosz)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
48
180 Maciej Goroszewski (mgoro)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
48
182 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
182 Wojciech Bratek (wojtekb)
Szkoła Podstawowa nr 76, Wrocław
47
182 Paulina Adamus (Adamus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
182 Jędrzej Święczkowski (jedrswi)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
47
186 Sebastian Zachowicz (szakok)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
46
186 Matylda Kotlarek (matylda )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
46
186 Igor Jurewicz (igorjurewicz)
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, Białystok
46
186 Maria Podrecka (Nazwa użytkownika)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
46
190 Ignacy Staśkiewicz (KareL)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
45
190 Pola Molik (Pola)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
45
192 Eryk Buszewski (ErykB)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
44

Last two weeks

   
# Contestant AC
1 Kyryll Leksiunin (kyryll_leksiunin)
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, Wrocław
25
2 Małgorzata Jakubowska (gwiazdeczka)
Politechnika Wrocławska, Wrocław
16
3 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
14
4 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
10
4 Michal Zagrajek (michalzagrajek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
10
6 Konrad Szymański (konradsh)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
8
7 Nina Monachowicz (ninmon)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
7
7 Adam Wyszkowski (AdamWysz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
7
9 DaniilLapko DaniilLapko (DaniilLapko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
6
9 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
6
9 Tobiasz Szymański (tobiash)
Szkoła Podstawowa nr 8, Wrocław
6
12 Paweł Szkolny (pawel1232435_-)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
12 Paweł Blicharski (Pawelpawel)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
12 Bartosz Gordziewicz (Bartosz_Gordziewicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
12 Mrcelina Wawrzyńczyk (Marcelina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
12 Leon Kapela (LeonK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
12 Igor Witka (IgorWitka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
12 Michał Sulęcki (micsul)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
5
19 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
19 Michał Tarnowski (Michal)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
19 Cezary Dawidowicz (CezaryDawidowicz999)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
19 Michał Graca (Michal_Graca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
19 Ignacy Feluś (igig)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
19 Tomasz Spychała (TomaszSpychala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
19 Mateusz Grygiel (Gryglo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
26 Heorhi Vydzerka (Heorhi_1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
26 Oleksii Goncharuk (A)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
3
26 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
26 leon ronczewski (matiszaleniec)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
26 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
26 Marcin Osiński (Malin365)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
26 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
26 Amadeusz Gałaszewski (Sum)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
26 Hanna Dolińska (handol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
35 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
35 Mikolaj Surowiec (mSuro_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Juliusz Ambrozik (JulekA)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Tsima lazarchyk (tims_gt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Tymon Silmanowicz (Tymon )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Krzysztof Lipiński (Krz)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Wiktor Kulig (Rking)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Nhat Quang Nguyen Doan (Tomski_tomhe)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Igor Hańczaruk (szaranczuk)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
2
35 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Kacper Krymarys (MielkiWurzyn1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Konrad Spyrka (Fonter)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Amelia Mrozowicz (Ameliaaaaa)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Szymon Tomzik (Szymon)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
35 Robert Chojnowski (robertdziubus)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
35 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
35 Szymon Kozłowski (szykoz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
55 Mateusz Statkiewicz (MateuszS)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
55 Kacper Nowak (Kacper_Now)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
1
55 Michał Witkowski (ShadowSeal04)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
55 Paweł Ściegienko (Pawel123)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
55 Karol Dziekan (Dario)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
1
55 Maksim Trulyaev (mister_M)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
55 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
55 Adam Kudła (Kudelek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
55 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
1
55 Szymon Pawlicki (Szymon_Pawlicki)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1