Problem description


Morfizm
(F)
Limit pamięci: 256 MB
Limit czasu: 0.50 s

Jasio, zgłębiając tajniki informatyki, przeczytał ostatnio o morfizmach na słowach i ich zastosowaniach do tworzenia zbiorów słów takich jak słowa Thuego-Morse’a lub słowa Fibonacciego.

Jasio postanowił wymyślić swój własny morfizm. Zdefiniował go następująco: J0 = S dla ustalonego, ulubionego słowa Jasia S składającego się jedynie ze znaków a oraz b. Następnie Jasio zdefiniował regułę podstawiania, która pozwala ze słowa Ji uzyskać słowo Ji + 1: każde wystąpienie litery a zamienia na słowo bab, zaś każde wystąpienie litery b zamienia na aaa.

Jeśli przykładowo S to słowo baba, to słowo J1 jest równe aaababaaabab. W podobny sposób ze słowa J1 można uzyskać słowo J2: zaczynałoby się od babbabbabaaabab.... Jaś zastanawia się nad tym jak wygląda słowo JN. Dokładniej, chciałby poznać wycinek JN[LR] czyli fragment słowa JN od L-tego do R-tego znaku. Pomożesz mu?

Wejście

W pierwszym wierszu wejścia znajduje się niepusty ciąg znaków a i b – słowo S. W drugim (ostatnim) wierszu wejścia znajdują się trzy liczby naturalne N, L oraz R, oddzielone pojedynczymi odstępami.

Wyjście

W pierwszym (jedynym) wierszu wyjścia powinien się znaleźć ciąg znaków o długości R − L + 1 – fragment słowa JN od L-tego do R-tego znaku włącznie.

Znaki słowa numerujemy kolejnymi liczbami naturalnymi, zaczynając od 1.

Ograniczenia

Długość słowa S nie przekracza 100.

1 ≤ N ≤ 30, 1 ≤ L ≤ R ≤ |JN|, R − L + 1 ≤ 100 000.

Przykład

Wejście Wyjście
baba
2 4 15
babbabaaabab