Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
129 Brunon Przybylski (Brunon14)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
65
129 Antoni Iwanowski (antekiwa)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
65
129 Maksim Trulyaev (mister_M)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
65
132 Klaudia Włodarczyk (Tygrys)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
132 Alex Basałaj (abasalaj)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
132 Leon Kapela (LeonK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
132 Paweł Kołtko (pawi_24)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
136 Juliusz Ambrozik (JulekA)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
63
137 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
137 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
137 Szymon Orlikowski (Szymon Orlikowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
140 Tomasz Polak (Tomasz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
140 Filip Nowak (Filip56)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
60
142 Michał Graca (Michal_Graca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
142 Feliks Strama (Feliks Strama)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
144 Mikolaj Surowiec (mSuro_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
144 Anastazja Krawczyk (AnastazjaKrawczyk)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
58
144 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
58
144 Hubert Backiel (hubbac)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
58
144 Michał Jankowski (MichalJankowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
144 Kuba Walęga (qxy)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
58
144 Rajmund Niwiński (Raito)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
151 Wojciech Pawlicki (Misjako)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
57
151 Amelia Mrozowicz (Ameliaaaaa)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
57
151 Kamil nikt (efjeden)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
57
151 Bartosz Adamowicz (BartoszAdamowicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
57
155 Bartosz Snarski (Burght)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
56
155 Urszula Pandel (ulap)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
56
157 Szymon Izbiński (Szymon Izbiński)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
55
158 Jakub Trzeciakowski (jaktrz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
158 Michał Dryl (mdryl)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
158 Marcin Osiński (Malin365)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
158 Monika Schmidt (Monika Schmidt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
158 Michał Pussty (mp)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
163 Cyprian Należny (cypr)
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
53
163 Ida Średnicka (wisniowepikolo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
163 Jacek Krętowski (jkretowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
53
166 Adam Bryndza (adameq)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białymstoku
52
166 Łukasz Pryzmont (Lpryzmont)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
52
166 Cezary Dawidowicz (CezaryDawidowicz999)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
166 Jakub Gulewicz (Jakub)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
166 Sabina Balcerzak (Sabina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
171 Leszek Kuczko (Leszekan)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
51
171 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
51
171 Konrad Kaźmierczak (Konrad)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
51
171 Łukasz Rudnik (luker)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
51
175 Filip Stanica (dizki_chrupek)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
175 Maciej Łukasiewicz (MCKLess)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
175 Maja Bujalska (majbuj)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
175 Olivier Wieczeryński (oliwie)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
175 Patryk Iżbicki (pizbicki)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
175 Natalia Janowik (njanowik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
175 Szymon Mikulski (SzymMik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
175 Jan Hołda (janek hołda)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
175 Bartosz Gordziewicz (Bartosz_Gordziewicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
175 mateusz wilgosz (mateusz_wilgosz)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
50
185 Miłosz Popowicz (MiloszPopowicz)
Szkoła Podstawowa nr.91, Wrocław
49
186 Tomasz Spychała (TomaszSpychala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
48
186 Maciej Goroszewski (mgoro)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
48
188 Paulina Adamus (Adamus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
188 Szymon Tomzik (Szymon)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
188 Wojciech Bratek (wojtekb)
Szkoła Podstawowa nr 76, Wrocław
47
188 Jędrzej Święczkowski (jedrswi)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
47
188 Kacper Krymarys (MielkiWurzyn1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47

Last two weeks

   
# Contestant AC
1 Maciej Mozdyniewicz (utopek)
Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wroclaw
28
2 Tomasz Uram (TomaszUram)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
27
3 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
26
4 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
14
5 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
9
6 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
8
7 Jakub Deroń (jakder)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
7
8 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
6
8 Oleksii Goncharuk (A)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
6
8 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
6
8 Krzysztof Lipiński (Krz)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
6
8 Marcel Szelwiga (Ramzel)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
6
13 Mrcelina Wawrzyńczyk (Marcelina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
13 Michał Graca (Michal_Graca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
13 Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
13 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
5
17 Bartosz Woś (mnbvcxz123)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
4
17 Kinga Równicka (Kiniara)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
17 Paweł Szkolny (pawel1232435_-)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
17 Mikolaj Olizarowski (Mikolaj_Oli)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
17 Mateusz Grygiel (Gryglo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
17 Amelia Mrozowicz (Ameliaaaaa)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
23 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Wojciech Pawlicki (Misjako)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
23 Tsima lazarchyk (tims_gt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Daria Lobas (DaniraSilla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Maksim Trulyaev (mister_M)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Szymon Tomzik (Szymon)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Aleksandra Kubiak (olakub)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
23 Bartosz Gordziewicz (Bartosz_Gordziewicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
33 Ignacy Feluś (igig)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Mikołaj Owczarz (Pedro_LKR)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
2
33 Amadeusz Gałaszewski (Sum)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Antoni Gacek (antosz420)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Tomasz Kośnikowski (toko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Michał Gomulski (Gomul)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Emilia Ciecierska (Emilia_Ciecierska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Zuzia Buraczewska (zuzab)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
2
33 Maciej Boroń (HannibalBarca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Daniil Lapko (DaniilLapko)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Mateusz Jurach (mat_jur)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Tomasz Spychała (TomaszSpychala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Konrad Spyrka (Fonter)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Magdalena Pawicka (magdapawicka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Tobiasz Szymański (tobiash)
Szkoła Podstawowa nr 8, Wrocław
2
33 Jan Myszka (jmyszka)
Szkola w Chmurze, Wroclaw
2
33 Bartosz Olizarowski (Bartek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Marcin Włodarczak (m4rc1n3q)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Iga Lorenc (iga)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Mikolaj Surowiec (mSuro_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Marcin Osiński (Malin365)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
33 Michał Sulęcki (micsul)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
33 Juliusz Ambrozik (JulekA)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
58 Maja Pytel (Shinson)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Michał Witkowski (ShadowSeal04)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Franciszek Kurlej (Franek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Oskar wesolowski (Oskarek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
58 Bartosz Kruczkowski (BK)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
58 Antonina Ferenc (antferenc)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
58 Heorhi Vydzerka (Heorhi_1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1