Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
129 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
67
130 Paweł Piskozub (Paweł)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
66
131 Brunon Przybylski (Brunon14)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
65
131 Antoni Iwanowski (antekiwa)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
65
131 Maksim Trulyaev (mister_M)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
65
131 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
65
135 Alex Basałaj (abasalaj)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
135 Paweł Kołtko (pawi_24)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
135 Leon Kapela (LeonK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
135 Klaudia Włodarczyk (Tygrys)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
64
139 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
63
139 Juliusz Ambrozik (JulekA)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
63
141 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
62
142 Szymon Orlikowski (Szymon Orlikowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
61
143 Tomasz Polak (Tomasz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
60
143 Filip Nowak (Filip56)
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa
60
145 Feliks Strama (Feliks Strama)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
145 Michał Graca (Michal_Graca)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
59
147 Amelia Mrozowicz (Ameliaaaaa)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
147 Michał Jankowski (MichalJankowski)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
147 Kuba Walęga (qxy)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
58
147 Rajmund Niwiński (Raito)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
147 Anastazja Krawczyk (AnastazjaKrawczyk)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
58
147 Hubert Backiel (hubbac)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
58
147 Mikolaj Surowiec (mSuro_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
58
154 Urszula Pandel (ulap)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
57
154 Bartosz Adamowicz (BartoszAdamowicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
57
154 Kamil nikt (efjeden)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
57
157 Konrad Kaźmierczak (Konrad)
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
56
157 Bartosz Snarski (Burght)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
56
159 Szymon Izbiński (Szymon Izbiński)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
55
160 Marcin Osiński (Malin365)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
160 Jakub Trzeciakowski (jaktrz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
160 Michał Dryl (mdryl)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
54
160 Monika Schmidt (Monika Schmidt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
160 Michał Pussty (mp)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
54
165 Cyprian Należny (cypr)
III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia
53
165 Ida Średnicka (wisniowepikolo)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
165 Cezary Dawidowicz (CezaryDawidowicz999)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
53
165 Jacek Krętowski (jkretowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
53
169 Jakub Gulewicz (Jakub)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
169 Łukasz Pryzmont (Lpryzmont)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
52
169 Adam Bryndza (adameq)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białymstoku
52
169 Bartłomiej Czwordon (BartlomiejCzwordon)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
169 Sabina Balcerzak (Sabina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
52
174 Leszek Kuczko (Leszekan)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
51
174 Miłosz Popowicz (MiloszPopowicz)
Szkoła Podstawowa nr.91, Wrocław
51
174 Łukasz Rudnik (luker)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
51
177 Olivier Wieczeryński (oliwie)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
177 Jan Hołda (janek hołda)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
177 Skibidi Rizzler (Bartosz_Gordziewicz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
50
177 Szymon Mikulski (SzymMik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
177 Maja Bujalska (majbuj)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
177 mateusz wilgosz (mateusz_wilgosz)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
50
177 Filip Stanica (dizki_chrupek)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
177 Patryk Iżbicki (pizbicki)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
177 Natalia Janowik (njanowik)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
177 Maciej Łukasiewicz (MCKLess)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
50
187 Kacper Krymarys (MielkiWurzyn1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
49
187 Tomasz Spychała (TomaszSpychala)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
49
189 Wojciech Bratek (wojtekb)
Szkoła Podstawowa nr 76, Wrocław
48
189 Maciej Goroszewski (mgoro)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
48
191 Jędrzej Święczkowski (jedrswi)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
47
191 Szymon Tomzik (Szymon)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47

Last two weeks

   
# Contestant AC
41 Alan Poczekajło (Alan)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Michał Tarnowski (Michal)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Robert Lewandowski (maxmax)
Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole
1
41 Hanna Dolińska (handol)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1