Ranking


   

All time

   
# Contestant AC
191 Amadeusz Gałaszewski (Sum)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
191 Paulina Adamus (Adamus)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
47
195 Oskar wesolowski (Oskarek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
46
195 Sebastian Zachowicz (szakok)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
46
195 Matylda Kotlarek (matylda )
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
46
195 Igor Jurewicz (igorjurewicz)
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, Białystok
46
195 Maria Podrecka (Nazwa użytkownika)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
46
195 Aleksandra Kubiak (olakub)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
46
201 Ignacy Staśkiewicz (KareL)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
45
201 Gustaw Borgosz (gucoslaw)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
45
201 Pola Molik (Pola)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
45
201 Bartek Stadnik (BartekStadnik)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
45
201 mirek Sniegon (mireksn)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
45
206 Antoni Surmiak (ian2aneam)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
44
206 Marcel Szelwiga (Ramzel)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
44
206 Kamil Józefowicz (kamil)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok
44
206 Martyna Kadajska (kadajska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
44
206 Tsima lazarchyk (tims_gt)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
44
206 Eryk Buszewski (ErykB)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
44
206 Kinga Kamińska (Kinga)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
44
213 Cezary Szyndlarewicz (Messigoat)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
43
213 Mateusz Kiewra (matkie)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
43
213 Kacper Tarnowski (kacpi)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
43
216 Mikolaj Olizarowski (Mikolaj_Oli)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
42
216 Adam Kudła (Kudelek)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
42
216 Jan Gawroński (jangaw_31)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
42
216 Patrycja Bryk (LOXIV)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
42
216 Maja Pytel (Shinson)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
42
216 Witold Mojkowski (WitusM)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
42
216 Adam Krawiec (Major)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
42
223 Amelka Kubasiak (Amelka_Kubasiak)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
41
223 Mateusz Has (MatHajs)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
41
223 Igor Witka (IgorWitka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
41
226 Wojciech Podoluk (Swistak)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
40
226 Wiktor Kulig (Rking)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
40
226 Antoni Gabryszewski (Anga46)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
40
226 Weronika Michalec (weronika)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
40
226 Patrycja Drobnica (Patrycja)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
40
226 PiotrMaciejewski SkibidiSigmaGyattRizzlerOhio (Liverpool123)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
40
232 Grzegorz Zielonka (Gustav2137)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
39
232 Sebastian Paszkowski (Sponge)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
39
232 Paulina Dąbrowska (paulinadab)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
39
232 Jan Burdzicki (codeking)
Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
39
232 Patryk Rosół (patryk00)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
39
237 Zuzia Buraczewska (zuzab)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
38
237 Dawid Lebryk (daw222)
III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów
38
237 Hanna Bień (Hano14)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
38
237 Antoni Mossakowski (AntiMoss)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
38
237 Bartosz Woś (mnbvcxz123)
I LO im. Stanisława Staszica, Lublin
38
242 Nhat Quang Nguyen Doan (Tomski_tomhe)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
37
242 Karolina Tyszka (karolinaT)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
37
242 Adam Piechna (Adam_P)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
37
245 Blanka Rogowska (relvq)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
36
245 Monika Aleksiejuk (Xarii)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
36
245 Maria Głód (marglo7)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
36
245 Błażej Łapiński (BLapinski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
36
245 Hubert Stocki (Rastji)
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białymstoku
36
250 Szymon Straszak (szymek2013pl)
XVIII Liceum im. Jana Zamoyskiego, Warszawa
35
250 Karol Łacina (digitcrusher)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
35
250 Emilia Kozłowska (Emilia)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
35
253 Dawid Osipczuk (goofer)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
34
253 Adam Janas (AdamJanas)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
34
253 Małgorzata Wróbel (m_wrobel)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
34
253 Jędrzej Gaweł (MotoMotofreeen)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
34

Last two weeks

   
# Contestant AC
1 Filip Dawidziuk (Fifekkk)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
23
2 Jakub Woźniak (JakubWoxniak)
I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica
19
3 Maciej Ułanowski (mulanowski)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
16
4 Mateusz Pietrowcow (MatueszP)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
13
5 Filip Kozłowski (viruvik)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
9
6 Damian Kruglicz (DamianKr)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
7
6 Jan Koperek (jank)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
7
6 Samuel Maj (samek2008)
Prywatne Liceum Ogólnokształczące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich, Warszawa
7
9 Szymon Kozłowski (szykoz)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
6
9 Paweł Szkolny (pawel1232435_-)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
6
9 Wiktoria Woroniecka (Wiktoria)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
6
12 Ksawier Krajewski (Ksawierov_7)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
5
12 Jakub Deroń (jakder)
II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
5
14 Mateusz Włodarczyk (Mateusz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
4
15 Kamil Perkowski (kamper)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Klaudia Wilczewska (k-wilczewska)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Wiktor Jokiel (WiktorJokiel)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Szymon Bomba (SzymonBomba)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Jan Zachar (pava)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Kacper Wojtkielewicz (pasjans)
I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok
3
15 Mateusz Prokopowicz (ojezuszatanieniesciagajmigaci)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Emilia Ciecierska (Emilia_Ciecierska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
15 Stanisław Radziwonowski (Kebab2137)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
3
15 Zachary Radzik (Zachary R)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
3
25 Michał Sulęcki (micsul)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
25 Natalia Werdoni (Verna)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
25 Amelia Skurska (amesku)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
2
25 Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Maciej Diesner (MaciejDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Konrad Marak (knord8)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Mateusz Grygiel (Gryglo)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Mrcelina Wawrzyńczyk (Marcelina)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Dominik Ksiezopolski (DominikK)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Heorhi Vydzerka (Heorhi_1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
2
25 Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)
ILO, Białystok
2
25 Michał Bagiński (bagins)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
25 Jakub Ewko (Chleb)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
25 Kacper Duda (KacperDuda)
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta, Białymstoku
2
25 Jakub Malecki (QubaLab)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
25 Julia Wojczyszyn (Julia)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
2
41 Milena Bagińska (Miku_)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Kacper Krymarys (MielkiWurzyn1)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Maja Pytel (Shinson)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Klaudia Kramarz (Klaudia_Kramarz)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Oleksii Goncharuk (A)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
1
41 Aleksandra Kubiak (olakub)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Michał Gomulski (Gomul)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Marta Pelc (marta)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole
1
41 Mateusz Diesner (MateuszDiesner)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Michał Dziedzic (MichuD07)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Krzysztof Lipiński (Krz)
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 leon ronczewski (matiszaleniec)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Ignacy Feluś (igig)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Antoni Putek (oni123)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1
41 Mikołaj Romanowicz (mikrom)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
41 Bartek Stadnik (BartekStadnik)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Oliwia Szczawińska (oliszc)
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok
1
41 Antoni Gacek (antosz420)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Piotr Szymański (Pietruszka)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Mikolaj Olizarowski (Mikolaj_Oli)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Agnieszka Rudy (Agui42)
LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
1
41 Witold Madej (PoliteCypress34)
XIV Liceum Ogólnokształcące, Wrocław
1
41 Zuzia Buraczewska (zuzab)
LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław
1