Event ranking


Event name
Edycja 2022/2023
Event slug
root-itp-ed2023
Ranking name
Ranking kwalifikacji do Mistrzostw
# Name dru19 t20
1 [Codebusters] Michał Januszkiewicz (mjanusz), Wojciech Sobiński (wsobinski), Antoni Buraczewski (Antekb)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

Uniwersytet Wrocławski, Wrocław

8 6 14
1 [List of teams with skill issue:] Stanisław Lada (ewirlan), Adam Gąsienica-Samek (Adam_GS), Jerzy Olkowski (jerzyk)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

7 7 14
3 [uPokorzeni] Rafał Mańczyk (Rafi22), Karol Łacina (digitcrusher)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

7 6 13
4 [Fani Ridika] Olaf Targowski (otargowski), Waldemar Lamandini (WLamandini), Jakub Koliński (jkolinski)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

7 5 12
4 [PokorFanclub i tyle] Marek Muzyka (WonderfulWhale), Paulina Żeleźnik (Veeon), Olaf Surgut (surgutti)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

8 4 12
6 [kodokotki] Ignacy Boehlke (Bombylius), Maksym Iskierski (marximimus), Zofia Krok (mucha)

XIII LO, Szczecin

6 5 11
7 [:(){ :|:& };:] Igor Staszkiewicz (Igorsta), Grzegorz Krawczyk (segir187), Paweł Jastrzębski (wapel37)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

6 4 10
7 [CRT] Tomasz Kulis (tfkls), Rafał Bawołek (rflash), Krzysztof Salata (krzsal)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

6 4 10
7 [Jak bułka z kromką] Kamil Szymczak (kamilszymczak1), Bartosz Niedźwiedź (bartmath), Mateusz Cieśla (Mateuszciesla1)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

6 4 10
7 [Koxy znad Brdy] Jakub Stachowicz (Jakub222444), Kacper Grzelakowski (Kacp00rek), Mateusz Kowalski (Itnes)

VI Liceum Ogólnokształcące, Bydgoszcz

5 5 10
7 [LiczeniePisemneHelpUs] Konstanty Smolira (konstantys), Mikołaj Kuziuk (mkuziuk), Łukasz Próchniak (lprochniak)

Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie, Lublin

7 3 10
7 [SigmasZ2C] Konrad Pajewski (Konti2), Kacper Jonak (jacper), Marcin Rymkiewicz (TlenekWodoru)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

5 5 10
7 [techno smerfy] Patryk Buliński (patrykbulinski), Marek Kycia (marek_kycia), Karol Bonat (karbon)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

5 5 10
14 [1000101] Damian Sosulski (damianides), Jakub Szydło (sidlee), Kuba Walęga (qxy)

Uniwersytet Wrocławski, Wrocław

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

6 3 9
14 [marmar] Adam Szymaniak (addis), Adam Sołtan (ahsoltan)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

Uniwersytet Warszawski, Warszawa

6 3 9
14 [niekoksy] Magdalena Pawicka (magdapawicka), Karol Żeleźnik (kzeleznik), Mateusz Jurach (mat_jur)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

6 3 9
14 [we_dont_use_pascal] Karol Radek (roupiq), Wojciech Malinowski (wojtekmal), Mikołaj Zawisławski (Mikolaj)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

6 3 9
18 [LGBBQ] Maria Cichosz (mariacichosz), Wojciech Rybak (Bidoneczek), Oskar Kalinowski (temporary_username_1)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

6 2 8
18 [Solverzy] Magdalena Pudełko (madzia_pudelko), Maciej Anioł (_Maciek_), Miłosz Płatek (Szalony_Ogorek)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

6 2 8
18 [w dwa 21] Adam Bęcłowicz (adibec), Michal Szydlo (myny), Jan Zimnoch (jzimnoch)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok

6 2 8
21 [3 pot300 supremes! and also e-bash] Cyprian Należny (cypr), Hubert Głuchowski (fishhh), Michal Jóżwik (mjozwik)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

5 2 7
21 [Bing Chilling] Tymoteusz Rogacki (T_rogacki), Igor Sobocinski (ISobocinski), Mateusz Mącik (mmacik2)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

5 2 7
21 [BreakingCode] Krzysztof Cholewa (bornikard), Karol Dziekan (Dario), Jakub Trela (kubat)

III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów

5 2 7
21 [centroidy_i_bitsety] Mikołaj Zabłocki (mikolaj-zablocki), Ksawery Bartman (sarcia3), Mikołaj Kołek (MikolajKolek)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

5 2 7
21 [Dance factory] Szymon Nowak (Szymon_25)

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Racibórz

5 2 7
21 [KDC(Kocham Dobrze Codować)] Tomasz Brutt (malinowy), Wojciech Grzela (wojtup), Kamil Mrówczyński (kamrow)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

5 2 7
21 [kod passant] Kacper Orszulak (shell), Filip Maziarka (MathematicsFeline), Jakub Witek (Hummus)

III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów

5 2 7
21 [Mikorz Gaming] Jan Góral (zwiadowcy10), Filip Borek (filipborek), Mikołaj Korzybski (mkorzybski)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

5 2 7
21 [POT300] Szymon Hajderek (Hiderr), Konrad Orlikowski (orlik2007), Mikołaj Kowalski (mkowalski)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

Liceum w Chmurze, Poznań

5 2 7
21 [The Bitless] Kacper Korzeniewski (Enard), Aleksandra Flisiak (aleksandra_flisiak), Tymoteusz Stępkowski (tymowskyy)

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Toruń

5 2 7
21 [wyrocznia delmicka] Dawid Lebryk (daw222), Jakub Łabno (warten), Patryk Rosół (patryk00)

III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów

5 2 7
21 [xxxHusariaxxx] Manfred Gawlas (h2cKff), Nel Skowronek (nelonder), Igor Hańczaruk (szaranczuk)

LO nr IX im. Juliusza Słowackiego, Wrocław

Uniwersytet Wrocławski, Wrocław

5 2 7
33 [Bitochady] Jan Zachar (pava), eliasz miczejko (eliasz), Mateusz Pietrowcow (MatueszP)

I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok

ILO, Białystok

4 2 6
33 [Bogosort Enjoyers] Mikołaj Owczarz (Pedro_LKR), Bartosz Woś (mnbvcxz123)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

4 2 6
33 [Bycio herbu Kasztan] Nikodem Niciejewski (szwagierk), Marcin Rolbiecki (swm4r)

I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej, Bytów

4 2 6
33 [eMeNeMsy] Marta Smolej (msmolej), Natalia Ignatowicz (NatI), Magdalena Chorębiewska (aniderencja)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

4 2 6
33 [GRaM] Roksana Cibor (RoxieC), Jakub Grzelak (KubaGrzelak), Maciej Borowiecki (MaciekB)

VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom

4 2 6
33 [Kretowisko] Dawid Szkudlarski (Kret2357), Michał Margos (SmakoszJan), Michał Wilczek (eulerstheorem)

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole

4 2 6
33 [OILZP Fanclub] Kamil Szmurło (Kemi_o), Leon Ujma (l299l_leo), Franciszek Szymula (Franuch_)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

5 1 6
33 Krzysztof Olejnik (Krzychuo) 6 6
33 [RKS Huwdu] Kacper Hudoba (goldenmen), Paweł Palenik (NoweZycie), Krzysztof Pniaczek (mawerty)

Liceum nr 2, Nowy Targ

4 2 6
33 [STL Abusers] Jakub Wielocha (Jacob7052w), Filip Szlachetka (Filip_Sz), Dawid Pawelec (uilath)

VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom

4 2 6
33 [Szczurras Alone] Jan Myszka (jmyszka)

Szkola w Chmurze, Wroclaw

4 2 6
33 [VILKI] Aiman Ghanim (ajmenG), Adam Miłosz (adam123milosz), Antoni Ślusarczyk (antek_slusarczyk)

VI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego, Radom

4 2 6
45 [Amigos Locos] Olaf Domański (olafdom), Jeremi Wawszczyk (jeremi_wawszczyk), Igor Czaplicki (igor_cz)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

3 2 5
45 [Armaty na Wróble] Filip Latuszek (hyopplo), Dominik Borowski (komoda_), Małgorzata Wróbel (m_wrobel)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

4 1 5
45 [BugMakers] Jakub Bareja (jbareja), Mateusz Mieszkowski (MateuszMieszko), An Son Nguyen (asnguyen)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

4 1 5
45 [drużyna] Ignacy Kus (trashcat), Jakub Świtoń (kubek), Adam Szymaszkiewicz (aspiranek)

XIII LO, Szczecin

Szkoła Podstawowa nr 6, Szczecin

3 2 5
45 [Dzikie Gęsi] PIotr Ochal (Rybek), Dominik Gąska (DominiGoose), Karol Wziątem (prrrrrr)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

4 1 5
45 [Fani FJW] Paweł Grzona (pgrzona), Mateusz Wołoszyk (01001101-01100001-01110100-01100101-01110101-01110011-01111010), Mateusz Nowopolski (drzewopunktpunkt)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

4 1 5
45 [JKM] Mateusz Kosman (mat321), Karol Bielaszka (Loloek), Jacek Markiewicz (Jacolek320)

III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów

Uniwersytet Jagielloński, Kraków

5 5
45 [Kleszcze] Szymon Urban (szymi1409), Piotr Chybalski (debiutow), Łukasz Kasprzak (Lukasz_Kasprzak)

Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Kleszczów

3 2 5
45 [Kriegsmarine] Tomasz Uram (TomaszUram), Bartosz Olizarowski (Bartek), Mikołaj Kazimierczak (Dorkikann)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

3 2 5
45 [Lobby ZFC] Maciej Sirocki (smaciek), Stanisław Pańkowski (lordanthonyru), Michał Burzyński (Seraphim)

II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok

5 5
45 [Norwid ALFA] Filip Sobieraj (FilipSobieraj), Wojciech Cieślik (Saurfang), Adam Sowiński (adam_sowinski06)

IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa

IX LO im.Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa

3 2 5
45 [Posepne_zolwiki] Michał Szeliga (Posepne_zolwiki), Jan Gwiazda (jamjanek), Kajetan Ramsza (Arapak)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

0 5 5
45 [Psiaczki] Szymon Pawlicki (Szymon_Pawlicki), Adam Biel (adambiel), Nhat Quang Nguyen Doan (Tomski_tomhe)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

5 5
45 [Śnieżny Gromp] Jan Kwiatkowski (p5000), Maciej Malewicz (Mystralia), Atanazy Gawrysiak (agawrysiak)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

5 5
45 [sp221] Michał Mieszek (michalmieszek), Jakub Żyto (jakubm), Michał Paweł Bublewicz (MinioB)

Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie, mazowieckie

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

3 2 5
45 [Wola Wielka IT Gank] Patryk Persak (persi05), Maciej Mikołajczak (maciekm), Bartłomiej Nowak (Noaksy)

II Liceum Ogólnokształcące, Dębica

4 1 5
61 [404: Page not found] Adam Wyszkowski (AdamWysz), Maja Dawidziuk (majuszeek), Filip Dawidziuk (Fifekkk)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

3 1 4
61 [BitoBajty] Adam Lipski (AdamLipski), Kacper Wojtkielewicz (pasjans), Adam Wojtiuk (AdamWojtiuk)

ILO, Białystok

I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok

2 2 4
61 [🤩#DreamTeam👌🙈🙉] Filip Mucha (Piopsztok), Jan Kozubal (Janko), Jakub Czogalla (Jakub Czogalla)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

2 2 4
61 [Dream Team] Kirill Pustovyi (Emwi), Maksymilian Zakrzewski (Maksz)

XIII LO, Szczecin

2 2 4
61 [Drim Tim] Łukasz Fac (lukasz_fac), Aleksander Kuśnierz (olekk02), Łukasz Grabowski (Lukson-_0)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

3 1 4
61 [Fani Brusa] Paweł Rodwald (prodwald), Krzysztof Nowak (krizsu), Jan Rzepka (jrzepka)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

3 1 4
61 [Fipopontek] Aleks Popkowski (AlexD), Antoni Iwanowski (antekiwa), Filip Nowak (Filip56)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

3 1 4
61 [Goofy_1337] Jan Kaszycki (Jachu), Jan Święszkowski (jks), Tymon Kłoda (tymon)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

3 1 4
61 [HIAK(E)RZ(Y)] Ryszard Augustyn (Ryszard), Zuzia Kieś (zuz.ia99_), Iryna Hrudzinina (Iryhru09)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

2 2 4
61 [ilo2D] Mateusz Nowak (m_nowak), Filip Rogowski (FilipRogowski), Ksawier Krajewski (Ksawierov_7)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

I LO im. Adama Mickiewicza, Białystok

2 2 4
61 [Intellectores] Wojciech Bratek (wojtekb), Jakub Woźniak (JakubWoxniak), Kalina Staszewska (Kalina)

Szkoła Podstawowa nr 76, Wrocław

I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

4 4
61 [Internabaleroni] Paweł Litwin (Pewciu), Bartłomiej Niedbała (dubajstan), Rafał Rajkowski (rafi0)

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie, Lubin

2 2 4
61 [Jonczorki Jonczora] Maciej Mozdyniewicz (utopek), Eryk Nejfert (Eryk), Wiktor Kulikiewicz (Klucznik)

Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wroclaw

2 2 4
61 [Koper] Mikołaj Niezbrzycki (MikiNibi), Mikołaj Wrzesiński (Mik01aj), Mateusz Fabisiak (matifab)

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź

3 1 4
61 [łosososie.] Kazimierz Stankiewicz (KazimierzEunika), Karol Mastalerz (KarolMastalerz), Marta Starczewska (Marta3679)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

3 1 4
61 [M3GA KOTKII NINJAAAA<333] Hanna Dolińska (handol), Amelia Skurska (amesku), Nina Monachowicz (ninmon)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

2 2 4
61 [Mocna Sprzeczność] Paweł Czujowski (Pawel), Mateusz Wawrzyniak (Argo), Jakub Żojdzik (KumberTwo)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Wrocław

4 4
61 [MoNkeworld] Dominik Jarosławski (dJaroo), Filip Kucharczyk (dzonas), Magdalena Kociubińska (maddie)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

2 2 4
61 [OILZP Enjoyers] Stanisław Sowa (NightBird62), Cyprian Lasa (wiljam144), Max Makówka (0xMax)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

3 1 4
61 [patasy rude] Wojciech Jankowski (wojtekzdolni), Jan Ząbkiewicz (zOMbkiewicz), Witold Milewski (pudelos)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

2 2 4
61 [rentib1515] Mikołaj Żuber (nokopter), Michał Kurpiewski (Michal_Kurpiewski), Stanisław Turkowski (statur2137)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

3 1 4
61 [sen jest dla słabych] Maciej Goldeman (UbergHax), Natalia Mietelska (nmietelska), Grzegorz Głogowski (GrzegorzG)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

3 1 4
61 [ThisIsFine] Michał Kaźmierczak (4QT0R), Wojciech Firczuk (NormalDoctor), Milena Jaroszewicz (owca_nieumarlych)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

3 1 4
61 [Trio from Quattro] Michał Bartkiewicz (MichalB1e), Maciej Owczarzak (omaciej), Hubert Zientara (Qwerty86)

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Toruń

3 1 4
61 [zib] Barbara Błoszyk (bbloszyk), Iwo Wojtakajtis (iwowoj), Zuzanna Bocian (ZuzannaBocian)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Poznań

3 1 4
86 [ACE Pajace] Miłosz Toporek (Maszko), Filip Stankiewicz (grzechuu), Bartłomiej Pałys (Bajtek_)

Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wroclaw

2 1 3
86 [CeCePlus] Patryk Górski (Paku), Paweł Kołtko (pawi_24)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

3 3
86 [C++Lovers] Michał Dropiński (Dropcio), Rafał Kotarski (rafkot14), Szymon Ciesielczyk (Kisielek)

II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Konin

3 3
86 [error404] Maria Polnik (swiszczyzyk), Szymon Straszak (szymek2013pl), Krzysztof Kowalski (kkwlski)

XVIII Liceum im. Jana Zamoyskiego, Warszawa

3 0 3
86 [es] Ignacy Ruciński (Ignacy_Rucinski), Tymon Ćwiszewski (UwUdot), Jakub Kussowski (Jakub_Kussowski)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

2 1 3
86 [Hekaty] Katarzyna Bieszka (bieszka_katarzyna), Helena Wojtas (Ninja007), Tymoteusz Juskowiak (jusqo99)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Poznań

2 1 3
86 [iBolki] Kamil Perkowski (kamper), Bartosz Szczerbiński (BSC), Szymon Kozłowski (szykoz)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok

2 1 3
86 [InfoPOLIMaty] Paweł Czarny (Pavel07), Kacper Fulczyk (kamikaze), Mateusz Orleański (M-Mistrz)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

3 0 3
86 [Informatyczny Bączek] Maciej Sirocki (smaciek), Stanisław Pańkowski (lordanthonyru), Michał Burzyński (Seraphim)

II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok

3 3
86 [kulki Julki] Julia Olzak (jolzak), Antonina Piwczyńska (apiwczynska), Ksenia Ostrowska (kseniuszka)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

2 1 3
86 [MAP] Anna Siecińska (Mzums), Piotr Gajak (piter23), Maria Dondzik (Marysia)

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa

2 1 3
86 [nienawidzepociagow] Piotr Gawin (haddekk), Igor Kupiec (myszel), Maja Gaweł (maja_dzi)

III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów

2 1 3
86 [Online Compiler Enjoyers] Jakub Bobiński (Furno), Paweł Lisak (Kalastaf), Jakub Ptaszkiewicz (jakub23123)

Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Toruń

2 1 3
86 [Prosy z Sp 221] Tadeusz Kozłowski (Tadzio), Urszula Kwiatkowska (ula), Wojciech Pasternak (WPast)

Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie, mazowieckie

Szkoła Podstawowa nr 221, Warszawa

2 1 3
86 [qwertyuiop] Dominik Drożdż (NisGame), Maciej Kuczyński (maxitrox), Wojciech Dworaczyk (wdwor)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

3 3
86 [Raczki] Dagobert Kluczny (dagbert1337), Wiktor Matuszek (wiktorcss), Marcel Wojniewski (marclo)

V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała

2 1 3
86 [Roboświry] Wiktoria Goworek (wiktoriag), Emilia Gajewska (emiliagajewska), Paweł Kalinowski (KaliPaw)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

2 1 3
86 [Supreme Knowledge Wearhouse ] Wiktor Biały (wb01), Szymon Drejerski (Szymon_Drejerski), Kamil Sarnecki (Kamil_sarnecki)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

3 0 3
86 Dominika Szymaniak (dszy) 3 0 3
86 [Titanic Coding] Alexander Kacprzak (krolniczego), Natalia Blaszczykowska (Stellusia_007), Michał Maciejewski (dragurashiphylax)

Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Polskich Kryptologów, Warszawa

2 1 3
86 [ triumwirat^2] Krzysztof Lizak (kszychu007), Anastazja Krawczyk (AnastazjaKrawczyk), Jagoda Dębicka (metafresti)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

2 1 3
86 [TrójkaBezCenzury] Michał Plata (placik), Cyprian Ziółkowski (cypzio)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Herbatki, Wrocław

3 3
86 [WOLI górą] Grzegorz Kornaszewski (GrzegorzK), Jakub Bisikiewicz (KubaBisi), Filip Faron (ApllePL)

Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne im. Polskich Kryptologów, Warszawa

2 1 3
109 [0rh-] Marcin Otte (M4RC1NO), Mikołaj Juszczak (mikolajjuszczak)

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole

1 1 2
109 [ALO] Michał Lasak (Michal987), Tomasz Kawalec (TomaszK), Beniamin Kopiec (Beniamin_K)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Gliwice

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej, Gliwice

2 2
109 [Atomówki] Wojciech Olbrych (WojciechOlbrych), Jakub Włodarczyk (Jakub_Wlodarczyk)

I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki, Legnica

2 0 2
109 [Bajtki Z Bajtocji] Dominik Poprawski (dominik_poprawski), Konrad Kaźmierczak (Konrad), Wojciech Urbaniak (Krejzikkk)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, Wrocław

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

2 2
109 Kacper Bieryło (Kacbier) 2 2
109 [Binary Search] Michał Ciesielski (M-ciesiel), Maciej Daczyński (MaciejD), Piotr Niemira (Piotrek2008)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Poznań

2 2
109 [Bitobajtki] Oliwia Szczawińska (oliszc), Natalia Werdoni (Verna)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

2 0 2
109 [Cyrk cyfrowy] Kinga Równicka (Kiniara), Krzysztof Dębicki (publiczny1234), Mateusz Włodarczyk (Mateusz)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

2 0 2
109 [Drozdy] Adam Maleszka (maleszka), Michał Olszewski (efindus), Norbert Dąbrowski (Norbertnjd)

XIII LO, Szczecin

2 2
109 [Drużyna Kodu] Paweł Żurawicki (Pazur2Pazur), Maciej Kupiec (Kojfer), Adrian Gil (Rattus Norvegikus)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

2 2
109 Patrycja Dzielendziak (Patrycjadz) 2 2
109 [Gołębie] Julia Szerszeń (Julia_szer), Kacper Czarnecki (Kazper223), Maciej Czarnecki (MaciejCzarnecki)

II Liceum Ogólnokształcące, Dębica

2 2
109 [GraphTheoryFanClub] Antoni Pierzchała (Antoni_AWP), Jakub Stachniak (Jakub_Stachniak), Mikołaj Krupiński (KRrum)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

2 2
109 [Gromnickie Style] Bartosz Zając (Shadow), Mikołaj Kulas (m_kulas), Jakub Bąk (kubabak)

III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów

2 2
109 [hakierzy'); DROP DATABASE TEAMS;] Wojciech Bratek (wojtekb), Jakub Woźniak (JakubWoxniak), Urszula Pandel (ulap)

Szkoła Podstawowa nr 76, Wrocław

I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kasprowicza w Świdnicy, Świdnica

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

2 2
109 [JKSP] Piotr Filipkowski (elpiotr2137), Wojciech Kuś (wojtas_puczyk), Rafał Chaciński (Rafau_)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

2 0 2
109 [Karbed] Franciszek Derżko (Frankderk), Jakub Szczęch (Jakubs30), Karol Bednarz (Karolek)

III Liceum Ogólnokształcące, Tarnów

2 2
109 Przemyslaw Kwiatkowski (micha) 1 1 2
109 [maciek i spułka] Jakub Trzeciakowski (jaktrz), Filip Stanica (dizki_chrupek), Maciej Łukasiewicz (MCKLess)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

2 0 2
109 [mmmmmmmmPUUUUUUUUUUUU] Szymon Bomba (SzymonBomba), Konrad Marak (knord8), Ryszard Kępa (Richi008)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

2 2
109 [Nazwa drużyny ] Piotr Giel (Sabaton), Kajetan Chmurski (KajetanCh), Wojciech Wolski (Wojciech)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

1 1 2
109 [Norwid BETA] Jakub Konieczny (jakubkonieczny), Rafał Zaguła (Rafal05), Michał Gremplewicz (MichalG)

IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa

IX LO im.Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa

2 0 2
109 [Outstanders] Hanna Cicha (Hania_C), Jan Jakubowski (janjak260606)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

2 2
109 [Przedłużacz] Szymon Izbiński (Szymon Izbiński), Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska), Tymon Silmanowicz (Tymon )

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

2 2
109 [Przejdźmy na Ty] Szymon Jaśkiewicz (szjaskiewicz), Kamil Czyżewski (Kamyx), Paweł Górzyński (PartyzantD)

I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki, Legnica

1 1 2
109 [Rotunda] Maks Dudys (max3), Piotr Dobrowolski (Piotruszka24), Paweł Ficek (kicek)

V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała

1 1 2
109 Anand Roukema (anand) 2 0 2
109 [Rysie Gang] Olga Bunkowska (olgabunkowska), Tomasz Żurawski (tomasz_zurawski), Zuzanna Grabska (zuzanna_g)

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 2 z oddziałami dwujęzycznymi im Marii Konopnickiej, Opole

2 0 2
109 [Skoczkowie-Vièta] leon kropiewnicki (lemonek)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

2 0 2
109 [Smerfetki] Aleksandra Zdzieszyńska (ola_zdzieszynska), Lidia Gałecka (lidiagalecka), Aleksandra Zieniewicz (Aleksandra_Z)

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, Warszawa

2 0 2
109 [Smerfetki Gargamela] Maria Pezda (m_pezda), Justyna Kładoczna (juskla139)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

2 2
109 [Twierdze] Magdalena Nieplowicz (MadziaN), Hanna Zając (hania_zajac), Justyna Rojek-Nowosielska (Justyna)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

2 2
109 MIKOŁAJ WIECZOREK (mikow ) 2 2
142 [Bagno] Miłosz Krawczyk (Bobosza), Piotr Aleksandrowicz (TacticalCrab), Krzysztof Podsiadło (pociatlo)

Zespół szkół nr 8, Wrocław

1 1
142 [Bałwany] Inga Pyrcz (Ingag), Milena Bagińska (Miku_), Kacper Popek (Kacper)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

1 1
142 [chopaki] Szymon Gawrylak (lakarnum), Mateusz Bełcik (abcdefg)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

1 1
142 [djmironenjoyers] Marcel Koban (Napoleonek2137), Cezary K (CezarLord), Maciej Słomiński (rzeznik)

II LO im. Stanisława Wyspiańskiego, Legnica

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy, Legnica

1 0 1
142 [Gigachady] Kamil Janusz (KamilJ), Paweł Oszczęda (PawciuInformatyk), Miłosz Zabłotny (MiloszZ)

I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki, Legnica

1 1
142 [Glodne_Hipopotamy] Tobiasz Małyszek (Tobiasz), Lukasz Sala (LUK), Karol Szczygieł (Karol_Sz)

III LO, Gdańsk

1 1
142 [Kaczki Debugaczki] Wiktoria Pawłoswka (wika), Ewa Paszkiewicz (ep1234)

Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wroclaw

1 0 1
142 [Kaktusy] Mikołaj Romanowicz (mikrom), Szymon Mikulski (szymik), Hubert Mężyński (hubmez)

I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku im. Adama Mickiewicza, Białystok

1 0 1
142 [KeepYourselfSafe] Maksymilian Kula (Kulsonnn1), Jakub Fudal (JakubFu), Dominik Styła (cuminis)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Gliwice

1 1
142 Maciej Kuczyński (maxitrox) 1 1
142 [Leśnicy z Legnicy] Julia Zbińska (srodeknasenny), Adam Piskorowski (NieFade)

I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki, Legnica

1 0 1
142 [lilac game creators] Patryk Zielonka (DareWat), oliwia lozowska (ol)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin

1 1
142 [Małachowianka] Jan Obczyński (jan_obczynski), Szymon Leszczyński (GrakeSon), Ignacy Buczek (Jejis)

Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku, Płock

1 1
142 Grzegorz Martyna (grzes_m) 1 1
142 [Mecklenburg Nachpommern ] KAROL PESZEK (mecklenburgvorpommern), Eryk Wójtowicz (obiu10), Miłosz Kania (mkgl)

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków

1 1
142 [m&m&m's] Mateusz Statkiewicz (MateuszS), Milena Bagińska (Miku_), Mateusz Królicki (mateus)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

1 1
142 [Na nich ] Michał Stawarczyk (Farracik), Antoni Wagner (Melonidas), Michał Tomkowicz (chimchal)

XIII LO, Szczecin

1 0 1
142 [pingwinki] Karolina Pawlaczek (el_gato), Oliwia Kik (okik5), Alan Sadowski (alan_sand)

I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki, Legnica

1 0 1
142 [poley.nam] Jakub Bednarz (B09), Paweł Malinowski (BerryCompiler), Stanisław Węgrzyn (jusfor)

Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wroclaw

1 0 1
142 [pomarańcza 3] Szymon Toczydłowski (Szytoc), Bartosz Matuk (bmatuk)

III liceum im. k.k. Baczyńskiego, białystok

III Liceum im. k.k Baczyńskiego, Białystok

1 0 1
142 [Rzeźnicy walentego] Danylo Kharchenko (Harczuk), Adam Szymański (Walenty), Tomasz Orman (TomaszO)

Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wroclaw

1 1
142 [SP 221 the best] Piotr Zalewski (pzalewski), Paweł Warchoł (8prom8), Tymoteusz Szymański (Frytka1581)

Szkoła Podstawowa nr 221 w Warszawie, mazowieckie

sp 221, warszawa

Szkoła Podstawowa nr 211, Warszawa

1 1
142 Mateusz Statkiewicz (MateuszS) 1 1
142 [Strażnicy Peaxa] Beniamin Kmieć (BeniaminK), Jakub Masłowski (Jcob), Mateusz Wieczorek (Mati321)

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Toruń

1 1
142 [Topolówka] Krzysztof Knap (krzysztof_knap), Artur Kummer (artur_kummer), Sebastian Romanowski (Romano)

III LO, Gdańsk

1 1
142 [Zespół01] Ignacy Koszyk (Ignacy110), Kacper Kuchcik (KacperKuchcik)

Technikum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętej Teresy Benedykty od Krzyża w Opolu, Opole

1 1
142 [Zespołowo Indyferentni] Jan Szumotalski (Slasherss), Tymon Szwebs (Tymon), Mateusz Ruszkowski (Fouramer)

III Liceum Ogólnokształcące im. Samuela Bogumiła Lindego, Toruń

1 1
142 [zgerypałeczki] Filip Kontek (Fixu), Jan Stefanowicz (Laciox), Szymon Wroński (jeszczeszybszyszym)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

1 1
170 [🐈‍⬛🐈‍⬛] Amelia Stanisławska (Amelia Stanislawska), Tymon Silmanowicz (Tymon )

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

0 0
170 [analitics] Muriel Skrzypek (MurielSkrzypek)

I LO im. Stanisława Staszica, Lublin

0 0 0
170 [babajaga] Błażej Grot (azuolas)

LO nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław

0 0
170 [C++CodeCrafters] Mateusz Żarski (Matieuu), Marcel Sobieracki (Marvel2678), Jonatan Li (XardasLi)

Elektroniczne Zakłady Naukowe, Wroclaw

0 0 0
170 Konrad Deryło (kderylo) 0 0
170 [Durmiendo] Agata Sulborska (ataga12), Maja Ułasik (Koda)

III LO im. Marynarki Wojennej, Gdynia

0 0
170 Piotr Dybich (Piokemon) 0 0 0
170 [eexor] Karol Do (kardo93442), Jakub Wysocki (Neuros)

Technikum Mechatroniczne nr 1, Warszawa

0 0
170 [Fanatycy Wędkarstwa] Paweł Żurawicki (Pazur2Pazur), Maciej Kupiec (Kojfer), Pawciuuu Komarek (Paweł K)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

0 0
170 [FC Po Nalewce] Maciej Diesner (MaciejDiesner), Konrad Marak (knord8), Ryszard Kępa (Richi008)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

0 0
170 [Funkcja enjoyers 2.0] Zachary Radzik (Zachary R), Anna Rogowicz Garay (SoRogowicz), Michał Dziedzic (MichuD07)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

0 0
170 Stanisław Gniewosz (GniewoszSta) 0 0
170 Wojtek Grzonkowski (Grzonkowskiwoj) 0 0
170 [JPW_KAT] Jan Rudnicki (JanR), Piotr Rudnicki (Piotrko), Wojciech Nowak (wojteknowak123)

Katolickie liceum ogólnokształcące, Gdynia

0 0
170 [Kociaki z LO] Marcin Brodniak (mbrodniak), Szymon Skwarczewski (Arczixoon), Szymon Taboła (SzymixGladiator)

Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, Zgorzelec

0 0
170 Paweł Kołtko (pawi_24) 0 0
170 [koniec] Thong vu (vutho), Weronika Rzewuska (trybik), Szymon Smoliński (Smoli)

XVIII Liceum im. Jana Zamoyskiego, Warszawa

0 0 0
170 Marek Kowalski (Tadek) 0 0
170 Damian Kruglicz (DamianKr) 0 0 0
170 Szymon Kryla (Krylaszy) 0 0
170 Jan Kusak (jankk) 0 0 0
170 Szymon Kwaśniewski (KwasniewskiSzy) 0 0
170 Pola Maciejewska (PolaMarciejewska) 0 0
170 Marek Majstererk (Snowwolff) 0 0
170 Jakub Moczarski (JakubMoczarski) 0 0
170 Jan Nowak (kiczak) 0 0
170 Ignacy Paczyński (paczynskiign) 0 0
170 Michał Piechocki (piechockimic) 0 0
170 Wojtek Potasiński (WPotasinski) 0 0
170 [pw2] Maciej Kozłowski (koziolek24), Mateusz Wawrzyniak (cacteyy)

LO nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław

Technikum Mechatroniczne nr 1, Warszawa

0 0
170 Piotr Sobczuk (Sobczuk321) 0 0
170 Michał Supeł (Michal-Supel) 0 0
170 Emilia Szemkowicz (Emilia_Szemkowicz) 0 0
170 Julian Więckowski (wieckowskijul) 0 0
170 Maciej Wojtowicz (wojtowiczmac) 0 0
170 [Zamoy_3A] Bartosz Bieryło (Bartek_Bierylo), Jakub Kander (Kanderj)

XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego, Warszawa

XVIII Liceum im. Jana Zamoyskiego, Warszawa

0 0