Problem description


Bomby francuskie
(F)
Limit pamięci: 128 MB
Limit czasu: 1.00 s

Wizyta na kontynentach oddalonych od Europy o Ocean Atlantycki dłużyła się Karolowi; postanowił więc, że już czas wracać do domu. Kupił możliwie najszybszy bilet lotniczy do Warszawy i tak się akurat złożyło, że był z kilkugodzinną przesiadką w Paryżu; nasz podróżnik nie mógł oczywiście zmarnować okazji do krótkiego zwiedzania stolicy Francji.

Karol postanowił wybrać się na Pola Elizejskie, na których właśnie odbywał się festiwal Bomb Francuskich – słynny na cały świat pokaz fajerwerków.

Pola Elizejskie mają kształt prostokątnego placu o wymiarach N × M metrów i mogą zostać w oczywisty sposób podzielone na N ⋅ M kawałków jednostkowych. Kawałek jednostkowy może być jednoznacznie wyznaczony poprzez podanie jego współrzędnych X i Y. Władze umieściły już na niektórych kawałkach jednostkowych placu fajerwerki dwóch różnych typów: HS – Hałaśliwych Serpentyn i AL – Ambrozji Leistej.

Fajerwerki typu HS mają moc RHS i gdy wybuchają, to pokrywają niebo nad wszystkimi kawałkami jednostkowymi placu, które odległe są w metryce Manhattan o nie więcej niż RHS – jeśli wystrzelony zostaje fajerwerk typu HS z kawałka jednostkowego o współrzędnych XF i YF, to pokrywa wszystkie kawałki jednostkowe Pola Elizejskiego, których współrzędne XP i YP spełniają zależność |XFXP| + |YFYP| ≤ RHS.

Fajerwerki typu AL mają moc RAL i gdy wybuchają, to pokrywają niebo nad wszystkimi kawałkami jednostkowymi placu, które odległe są w metryce Maksimum o nie więcej niż RAL – jeśli wystrzelony zostaje fajerwerk typu AL z kawałka jednostkowego o współrzędnych XF i YF, to pokrywa wszystkie kawałki jednostkowe Pola Elizejskiego, których współrzędne XP i YP spełniają zależność max(|XFXP|,|YFYP|) ≤ RAL.

Niestety ze względu na konieczność powrotu na lotnisko, jak i faktu opóźnienia się pokazu przez warunki atmosferyczne, Karol nie doczekał się wystrzału fajerwerków. Teraz zastanawia się nad tym, jak duże były ich moce. Podróżnik jest pewien, że po pierwsze fajerwerki pokryły niebo nad każdym kawałkiem jednostkowym Pola Elizejskiego; a po drugie, że ze względu na ograniczony budżet suma mocy fajerwerków RHS i RAL była najmniejsza możliwa.

Twoim zadaniem będzie napisanie programu, który wczyta rozłożenie fajerwerków na Polu Elizejskim i wyznaczy minimalną sumę mocy fajerwerków RHS i RAL, dla której możliwe jest pokrycie nieba nad każdym kawałkiem jednostkowym Pola Elizejskiego.

Wejście

W pierwszym wierszu wejścia znajdują się dwie liczby naturalne N i M, oddzielone pojedynczym odstępem i oznaczające odpowiednio wysokość i szerokość Pola Elizejskiego. W każdym z kolejnych N wierszy znajduje się ciąg M znaków określających zawartość poszczególnych kawałków jednostkowych Pola Elizejskiego:

  • . – oznacza kawałek jednostkowy, na którym nie został umieszczony żaden fajerwerk,
  • A – oznacza kawałek jednostkowy, na którym umieszczony został fajerwerk typu AL,
  • H – oznacza kawałek jednostkowy, na którym umieszczony został fajerwerk typu HS.

Zagwarantowane jest, że na Polu Elizejskim znajduje się przynajmniej jeden fajerwerk.

Wyjście

W pierwszym wierszu wyjścia powinna się znaleźć jedna liczba naturalna – minimalna suma mocy fajerwerków RHS i RAL, dla której możliwe jest pokrycie nieba nad każdym kawałkiem jednostkowym Pola Elizejskiego.

Ograniczenia

1 ≤ NM ≤ 1 000.

Przykład

Wejście Wyjście Wyjaśnienie
5 13
.............
.H...........
........A....
.H...........
.............
7

Niebo nad każdym kawałkiem jednostkowym Pola Elizejskiego zostanie pokryte, gdy RHS = 2 i RAL = 5. Można sprawdzić, że nie jest możliwe pokrycie Pola Elizejskiego fajerwerkami o sumarycznej mocy mniejszej niż 7.